Strona główna » Księgarnia » eBooki » Duchowość » Inspiracje na każdy dzień roku
Inspiracje na każdy dzień roku - Zig Ziglar, Laura Bigaj

Inspiracje na każdy dzień roku

Wydawnictwo: Vocatio
ISBN: 978-83-7829-157-2
Język: Polski
Data wydania: czerwca 2012
Liczba stron: 766
Rozmiar pliku: 5,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 30,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Zig Ziglar, Laura Bigaj w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Czy pragniesz żyć pełnią życia? Zig Ziglar, jeden z najbardziej szanowanych mówców i pisarzy motywacyjnych, ma nadzieję i wierzy, że tego właśnie chcesz. W tej książce znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia. Inspiracje na każdy dzień roku Ziga Ziglara pomogą ci odkryć i osiągnąć życiowy cel, lepiej wykorzystać wrodzony potencjał oraz odnaleźć i pogłębić więź z Jezusem.

Zig Ziglar to nauczyciel i trener motywacyjny, który przemierza świat, niosąc przesłanie dobrego humoru, nadziei i otuchy. Jego unikalny styl wypowiedzi oraz pasja przekazywania mocnych treści zapewnia mu międzynarodowe uznanie. Obecnie uważa się go za jednego z najbardziej wszechstronnych autorytetów w dziedzinie zajmującej się badaniem ludzkiego potencjału.

Dr Dwight „Ike” Reighard jest pastorem, autorem książek oraz mówcą i trenerem korporacyjnym, który próbuje wnieść trochę życia w marzenia innych ludzi. Ike i jego żona Robin mają dwoje dorosłych dzieci i mieszkają w stanie Georgia.