Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Uzdrowiciel. Tom 1. Cienie przeszłości. Wydanie 2 - Magdalena Kułaga

Uzdrowiciel. Tom 1. Cienie przeszłości. Wydanie 2

Wydawnictwo: Goneta
ISBN: 978-83-63783-73-0
Język: Polski
Data wydania: 3 marca 2015
Liczba stron: 332
Rozmiar pliku: 5,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
15,10 zł
Nasza cena:
15,10 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB, MOBI

Opowiadanie fantasy osadzone w nieokreślonym miejscu i czasie. Świetnie opowiedziana historia człowieka posiadającego moc uzdrawiania, który został porwany ze swojego miejsca zamieszkania, by stać się zabezpieczeniem dla władcy Wermodu i wszystkich ludzi zamkniętych wraz z jego rodziną na zamku przed wszechobecną zarazą, dziesiątkującą mieszkańców kraju.

Uzdrowiciel — Wiwan — ma dar odczuwania nastrojów, czuje wyraźnie, gdy coś się złego dzieje w jego otoczeniu, wysysając z niego chęci do życia. Jego przeznaczeniem jest ratowanie innych, dawanie im nadziei i podnoszenie z upadku. W zamku ogarnął go mrok zła, knowań, skrytych mordów. Wszystko to doprowadziło go na skraj wytrzymałości. Na szczęście na ratunek przybył jego brat, Pafian. Zbieg różnych okoliczności wciągnął w wir ratowania najważniejszego wówczas człowieka kraju innych ludzi. Autorka zaangażowała w ten akt ratunkowy ludzi z… Domu Rozkoszy, tamtejszego domu publicznego. Stali się najwierniejszymi przyjaciółmi Wiwana. Dzięki nim uzdrowiciel odzyskał godność i uratował życie.

 

Życie poza zamkiem to najczarniejszy scenariusz dla ludzkości. Zaraza odbiera poczucie człowieczeństwa. Słabe psychicznie jednostki stają się bandytami i mordercami. Dla ratowania swojego życia chcą poświecić innych, objawiają się w nich najgorsze uczucia, zezwierzęcenie, dążenie do zaspokojenia swoich żądz. Niełatwo samemu jest przetrwać to piekło, zachowując poczucie swojej godności i unosząc cało życie. Bohaterowie walczą, odnajdując w najmniej oczekiwanych momentach przyjaciół wśród niespotykanych grup ludzi i szlachetność tam, gdzie najmniej się tego spodziewają.

Spis treści

Od redakcji

Prolog

Rozdział 1 — Ostatnie chwile

Rozdział 2 — Układ z diabłem

Rozdział 3 — Pokojówka

Rozdział 4 — Taniec ze śmiercią

Rozdział 5 — Śladami spisku

Rozdział 6 — Grabarze

Rozdział 7 — Krew i strach

Rozdział 8 — Pocałunek miłości

Rozdział 9 — Szalona ucieczka

Rozdział 10 — Krew na bruku

Rozdział 11 — Ocalenie

Rozdział 12 — Śmierć wszystko zmienia

Rozdział 13 — Spotkanie

Rozdział 14 — Powiedz moje imię

Rozdział 15 — Podróż

Rozdział 16 — Ostatni wieczór

 

Podziękowania

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »