Strona główna » Księgarnia » eBooki » Ezoteryka » Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną
Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną - Kerri Connor, Anna Alochno-Janas

Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-64645-81-5
Język: Polski
Data wydania: 5 marca 2015
Liczba stron: 124
Rozmiar pliku: 6,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 18,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Kerri Connor, Anna Alochno-Janas w formacie MOBI Pozostałe formaty:


"Ostara" to pierwsza z ośmiu książek z serii Sabaty, która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów celebrowania sezonowych rytuałów, będących podstawami kalendarza wszystkich chcących żyć zgodnie z Kołem Roku.

Ostara, czyli równonoc wiosenna, przypadająca na noc z 20 na 21 marca, to czas odnowy, powrotu światła słonecznego i nowego życia. Bez względu na to czy jesteś praktykującym religię Wicca, neopogaństwo czy po prostu pragniesz żyć w zgodzie z naturą, dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co pozwoli ci świętować tę wyjątkową noc.

Ten zwięzły podręcznik dostarcza zarówno podstawowej wiedzy teoretycznej o dawnych i współczesnych sposobach obchodzenia Ostary, jak i praktycznej – rytuałów i zabiegów magicznych pozwalających odnowić moc oraz pasję do życia i rozwoju, między innymi: zaklęcia, inwokacje, wróżby czy medytacje. Znajdziesz tu również wiosenne przepisy i receptury kulinarne oraz pomysły na wiosenne projekty, które pozwolą ci uczcić przyjście wiosny.

Ostara to nie tylko odrodzenie przyrody i istotny czas dla natury, to także jeden z najważniejszych okresów w roku także dla ciebie, bo dzięki niemu możesz wprowadzić zmiany do swojego życia, rozpocząć wszystko na nowo lub realizować kolejne pomysły.

Żyj w zgodzie z Kołem Roku i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura!