@mory w sieci - Beata Kicińska-Rudzik

@mory w sieci

Wydawnictwo: haveanicEbook.pl
ISBN: 978-83-64820-03-8
Język: Polski
Data wydania: 1 marca 2015
Liczba stron: 167
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 24,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Beata Kicińska-Rudzik w formacie MOBI Pozostałe formaty:


W sposób zabawny i prawdziwy pokazane skandalicznie relacje kobiet o poszukiwaniu mężczyzny w sieci. To dokładny przepis na to, jak szukać ukochanego i się nie oszukać.

Trzy przyjaciółki w średnim wieku postanawiają rzucić wyzwanie losowi i… znaleźć odpowiednich dla siebie mężczyzn przez Internet. Nie pijaków, brzydali czy kobieciarzy, ale takich z którymi można budować trwały związek. Nie koniecznie idealny, ale skrojony na miarę potrzeb. Podchodzą do tego profesjonalnie - właściwy portal, dobre zdjęcia, szczere chęci, bo przecież o ich przyszłość tu chodzi! Na babskich spotkaniach suto zakrapianych winem opowiadają o swoich zaskakujących przygodach z kolejnymi facetami poznanymi w sieci. Czasami wybuchają salwy śmiechu, czasami płynie potok łez. Uczucia mogą być mieszane... Poznajcie doświadczenia bohaterek i przekonajcie się sami.

Czy sieć to dobre miejsce do budowania trwałych relacji? Na jakie typy mężczyzn można tam trafić? Czy da się szukać miłości za wyszukiwarki i jasno sprecyzowanych kryteriów? Panowie, zobaczcie jak widzą was kobiety! Książka jest oparta o autentyczne relacje kobiet. Nie ma być tylko lekturą łatwą i przyjemną, czasem jest gorzka i bolesna. Może także pełnić rolę poradnika dla kobiet szukających miłości w świecie Internetu i wirtualnych portali randkowych.

Spis treści

Początki

Spacermistrz

CALIFORNIA

Chamski Dyktator Mody

Zigi 24

Belly dancer

Kameleon

Paź Królowe

Poszukiwacz jednego procenta

PIJANE NIESZCZĘŚCIE

Intelektualny wyziew

Carlsson z dachu

Hobbit z miasta pod W-wą

Magiczny paluszek

Jak szaleć to szaleć, dwie kawy proszę

Człowiek z blizną

Teraz albo nigdy

AGENT

Rumun

Samotny jeździec

Mister DJej

Raptusiewicz

Śmierdzące stópki

Sponsor

Żądny wrażeń

Amerykański Anioł

NORMALNY NIENORMALNY

Separatyści i żonaci

Żigolo

Z KOSZA

Zakończenie