Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Najlepsze lekarstwo to my!
Najlepsze lekarstwo to my! - Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak, Frédéric Saldmann

Najlepsze lekarstwo to my!

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7999-275-1
Język: Polski
Data wydania: 11 marca 2015
Liczba stron: 264
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak, Frédéric Saldmann w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Ta książka jest kluczem do troski o własne zdrowie dzięki połączeniu wszystkich istotnych dla niego sfer – odżywiania, wagi, alergii, snu, seksu, starzenia się… ‒ aby skuteczniej chronić się za pomocą środków, które są łatwo dostępne, mniej dotkliwie przechodzić choroby, a lepiej korzystać  z życia.

Frédéric Saldmann, kardiolog i dietetyk, cieszący się światową sławą specjalista profilaktyki medycyny, a także autor wielu bestsellerowych książek, jak On s’en lave les mains i Le Grand Ménage. Autor, bazując na wieloletnim doświadczeniu lekarskim, przedstawia proste, naturalne metody radzenia sobie z wieloma dolegliwościami, które nie wymagają leczenia farmakologicznego. Niektóre z tych dolegliwości skrywamy nawet przed lekarzem, uznając je za zbyt intymne lub banalne. Tymczasem moglibyśmy, nie narażając się na skutki uboczne leków, uporać się z nimi, pobudzając siłę organizmu i niewykorzystaną moc naszego mózgu.

Saldmann w sposób przystępny i ciekawy podsuwa rozwiązania, przypomina i uczy, jak pomóc sobie i innym, nie nakłaniając, rzecz jasna, do omijania szerokim łukiem gabinetów lekarskich.

Książki Saldmanna są tłumaczone na: angielski, hiszpański, portugalski, włoski, niemiecki, holenderski, fiński, chiński, koreański, arabski, turecki, grecki, duński, rosyjski, bułgarski…