Strona główna » Księgarnia » eBooki » Obyczajowe » Życie podziemne mężczyzny 2. Rewanż
Życie podziemne mężczyzny 2. Rewanż - Michał W. Pistolet

Życie podziemne mężczyzny 2. Rewanż

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-941124-3-1
Język: Polski
Data wydania: luty 2015
Liczba stron: 153
Rozmiar pliku: 5,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Michał W. Pistolet w formacie MOBI Pozostałe formaty:


„Życie podziemne mężczyzny”, zarówno część pierwsza jak i druga, to wstrząsająca lektura. Michał W. Pistolet pisze trzewiami. Czytając o poceniu się, wydzielinach i fizyczności aktu płciowego doświadczamy tych emocji, widoków, a nawet zapachów wraz z autorem. I nie ma w tym cienia fałszu. Trudno znaleźć we współczesnej polskiej literaturze drugiego przykładu tak bezwzględnej i ogłuszającej szczerości.
Pomimo całej naszej otwartości, my, Polacy, nie czujemy się komfortowo z bezceremonialnością jaką na kartach książki prezentuje autor. Z drugiej jednak strony cielesność jest pretekstem, by przypomnieć nam prawdę o nas samych: lawirujących, oszukujących i często w żywe oczy kłamiących indywidualistów skupionych na sobie i swoich potrzebach.
„Życie podziemne mężczyzny 2 rewanż” jest manifestem radosnej i absolutnie niczym nieskrępowanej ludzkiej seksualności, która jednak często prowadzi nas na manowce.
I jeszcze jedno - ta książka po prostu otwiera oczy. Wielu mężczyzn wręcza ją swoim damskim przyjaciółkom z przesłaniem: „Przeczytaj to. Właśnie tacy jesteśmy”.
Pierwsza część doczekała się wydań niemieckiego i angielskiego.
Lektura obowiązkowa!