Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Twój umysł na detoksie
Twój umysł na detoksie - Rafael Santandreu, Joanna Kuhn

Twój umysł na detoksie

Wydawnictwo: Muza
ISBN: 978-83-7758-797-3
Język: Polski
Data wydania: 11 luty 2015
Liczba stron: 215
Rozmiar pliku: 5,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Rafael Santandreu, Joanna Kuhn w formacie MOBI Pozostałe formaty:


W ciągu ostatnich lat zaobserwowano, jak stopniowo zmniejsza się w populacji odsetek osób zrównoważonych emocjonalnie i jednocześnie wzrasta ordynowanie leków psychoaktywnych o wątpliwym działaniu dobroczynnym i kontrowersyjnej skuteczności.

Rafael Santandreu, autorytet w dziedzinie zdrowia psychicznego ze względu na swą drogę zawodową, działalność w zakresie nauczania i innowacyjny wkład w prace badawcze,  przedstawia praktyczną, prostą i naukowo dowiedzioną metodę prowadzącą do zmiany psychologicznej, uporania się z zaburzeniami emocjonalnymi i adaptacyjnymi, przemiany w osoby silniejsze i szczęśliwsze. Pokazuje prostą drogę do uzyskania harmonii wewnętrznej, która da nam poczucie szczęścia.

 

Czerpiąc z własnej praktyki terapeutycznej i wspomagając się prywatnymi doświadczeniami, autor pokazuje, jak zmienić nasz sposób myślenia i działania. Z osób przygnębionych, zalęknionych albo wybuchowych zmienić się w osoby spokojne, pogodne i optymistyczne. Wyjątkowość Santandreu  polega na tym, że ofiarowuje nam klucz do tego, abyśmy mogli rozpocząć proces zmiany, zaakceptować innych, stać się lepszymi osobami, i, ostatecznie, osiągnąć dominujące uczucie szczęścia.