Strona główna » Księgarnia » eBooki » Młodzieżowe » Cień węża. Tom III. Kroniki rodu Kane
Cień węża. Tom III. Kroniki rodu Kane - Agnieszka Fulińska, Rick Riordan

Cień węża. Tom III. Kroniki rodu Kane

Wydawnictwo: Wydawnictwo Galeria Książki
ISBN: 978-83-62170-91-3
Język: Polski
Data wydania: 30 października 2013
Liczba stron: 308
Rozmiar pliku: 969,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Agnieszka Fulińska, Rick Riordan w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Odkąd młodzi magowie Carter i Sadie Kane nauczyli się, jak postępować ścieżką starożytnych egipskich bogów, wiedzieli, że odegrają ważną rolę w przywracaniu Maat – porządku – w świecie. Nie spodziewali się jednak, że świat stanie się aż tak bardzo chaotyczny. Wąż Chaosu, Apopis, uwolnił się i grozi zniszczeniem świata za trzy dni. Magowie są podzieleni. Bogowie znikają, a ci, którzy pozostali, są słabi. Walt, jeden z najzdolniejszych uczniów Cartera i Sadie, ma przed sobą krótkie życie i już czuje, że jego siły słabną. Ziya jest zbyt zajęta opieką nad zgrzybiałym bogiem słońca Ra, żeby naprawdę pomóc. Czego może dokonać dwójka nastolatków i grupka ich jeszcze młodszych uczniów?
Być może istnieje sposób na powstrzymanie Apopisa, jest on jednak tak trudny, że może kosztować Cartera i Sadie życie – nawet jeśli im sie powiedzie. Aby mieć szanse powodzenia, muszą zaufać psychotycznemu magowi, że ich nie zdradzi albo, co gorsza, nie pozabija. To zadanie jest szaleństwem. Cóż, oni są szaleni.
Zabawne sytuacje, niezapomniane potwory, nieustannie zmieniająca się drużyna przyjaciół i wrogów – w Cieniu węża tempo akcji nigdy nie zwalnia; trzeci tom jest wciągającym i w pełni zadowalającym dopełnieniem trylogii Kronik Rodu Kane.