Strona główna » Księgarnia » eBooki » Obyczajowe » Wątek poboczny, czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śl...
Wątek poboczny, czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śl... - Stella Szeszuła

Wątek poboczny, czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śl...

Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 978-83-7722-263-8
Język: Polski
Data wydania: stycznia 2011
Liczba stron: 129
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 21,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Stella Szeszuła w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Co byś zrobił, gdybyś podejrzewał, że Twój trzydziestodziewięcioletni przyjaciel zaczął spotykać się z Twoją córką, która niedługo bierze ślub? Wiem, czego byś nie zrobił: z pewnością byś się na to nie zgodził. Thomas Rice staje przed ciężkim zadaniem wybrania „mniejszego zła” – między Rogerem Woodem, swoim cynicznym równolatkiem, a narzeczonym Meadow, Padalcem Danielem, którego wprost nie cierpi. Jakiego wyboru dokona Tom i czy jego wybór zaakceptuje główna zainteresowana?

„Wątek poboczny – czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śledzionami” to próba podjęcia dyskusji na temat wpływu innych ludzi na podejmowane przez nas decyzje. Przez tę historię przewija się więc: problem ślubu, do którego przynajmniej jedno z narzeczonych nie jest przekonane, chęć sprostania społecznym wymaganiom, stereotyp współczesnej rodziny, i – wreszcie – kwestia szorstkiej, męskiej przyjaźni. A wszystko to w oparach dziesiątek litrów szkockiej.