Carnivia. Herezja - Piotr W. Cholewa, Jonathan Holt

Carnivia. Herezja

Wydawnictwo: Akurat
ISBN: 978-83-7758-831-4
Język: Polski
Data wydania: 19 listopada 2014
Liczba stron: 417
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Piotr W. Cholewa, Jonathan Holt w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Druga część bestsellerowej trylogii, której akcja toczy się równolegle w dwóch Wenecjach: rzeczywistej i wirtualnej. Trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony opowieść o morderstwach, porwaniach, międzynarodowej przestępczości oraz intrygach sięgających mackami głęboko w przeszłość… i w przyszłość. Arcydzieło literatury sensacyjnej, łączące cechy najlepszych powieści Stiega Larssona i Dana Browna.

Nieznani sprawcy uprowadzają nastoletnią córkę amerykańskiego żołnierza. Wskazówki, gdzie jej szukać, pojawiają się na portalu carnivia.com, ale policja nie potrafi – albo nie chce – ich wykorzystać.

W poszukiwania dziewczyny angażują się kapitan Kat Kapo z włoskiej policji i analityczka amerykańskiego wywiadu Holly Boland. Mroczne sekrety, do których docierają, mogą wstrząsnąć fundamentami ładu politycznego nie tylko Włoch, ale także całej Europy.

 

Daniele Barbo, genialny twórca carnivia.com, pilnie strzeże tajemnic zapisanych na jego serwerach. Kiedy część z nich wychodzi na światło dzienne, nic już nie będzie tym, czym było do tej pory.