Strona główna » Księgarnia » eBooki » Młodzieżowe » Mara Dyer. Przemiana
Mara Dyer. Przemiana - Małgorzata Fabianowska, Michelle Hodkin

Mara Dyer. Przemiana

Wydawnictwo: Ya!
ISBN: 978-83-280-1686-6
Język: Polski
Data wydania: 21 stycznia 2015
Liczba stron: 373
Rozmiar pliku: 753,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 31,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Małgorzata Fabianowska, Michelle Hodkin w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Kiedy myślisz, że zły sen już się skończył… on powraca i staje się rzeczywistością.

Po tragicznych zdarzeniach z przeszłości Mara Dyer robi wszystko, aby powrócić do normalnego życia. Lekarze, nauczyciele, rodzina – niemal wszyscy są przekonani, że powtarzające się wizje to jedynie efekt traumy, jaką Mara przeżyła w ruinach zakładu psychiatrycznego. Z czasem ona sama również przestaje sobie ufać – ale przeszłość wciąż o sobie przypomina…

Na prośbę rodziców Mara poddaje się psychoterapii – nie wierzy jednak, aby leczenie miało przynieść jakikolwiek skutek. Szczególnie gdy nieustannie towarzyszy jej przeczucie, że ktoś śledzi każdy jej krok – i że nie odejdzie, dopóki nie dokona upragnionej zemsty.

Tylko Noah zdaje się wierzyć, że tajemnicze wydarzenia to nie wina jego ukochanej – nawet gdy wszystkie poszlaki wskazują właśnie na Marę.

Czy krwawe wiadomości i okaleczone zwierzęta są prawdziwe, czy są jedynie wytworem chorej wyobraźni? Mara i Noah wspólnie próbują złożyć w całość kolejne elementy psychodelicznej układanki. Czy historia i przeszłość jej nieżyjącej babci pozwolą Marze poznać prawdę o sobie? Czy uda się jej rozwikłać tajemnicę?

Michelle Hodkin powraca z drugą częścią mrocznej trylogii o poszukiwaniu własnej tożsamości… i o miłości na przekór wszystkiemu.

 

Intrygująca, romantyczna i mroczna – Mara Dyer. Przemiana to wprost niesamowita powieść.

Jennifer Prince, Library Journals LLC”

W tej serii da się wyczuć echa Carrie Sthephena Kinga! Hodkin umiejętnie łączy w niej codzienne życie z halucynacyjnym klimatem horroru. Zmiany klimatu są niepokojąco przerażające, podbite klimatem rodem z filmu Blair Witch Project. Odkrywanie prawdy to tylko część przyjemności z lektury oderwanej od rzeczywistości Mary Dyer.

„Los Angeles Times”