Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
ArcheAge w 10 prostych krokach - Michał

ArcheAge w 10 prostych krokach

Wydawnictwo: GryOnline
ISBN: 978-83-8055-829-8
Język: Polski
Data wydania: 2014
Liczba stron: 44
Rozmiar pliku: 3,9 MB
Zabezpieczenie: Brak
Nasza cena:
7,90 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB

Poradnik ArcheAge w 10 prostych krokach zawiera wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia zabawy z tą rozbudowaną i złożoną grą MMORPG. W pierwszym rozdziale znajdziesz dokładny opis procesu kreacji bohatera. Dowiesz się jakie są dostępne rasy, frakcje oraz klasy. Drugi krok został w pełni poświęcony przygotowanym przez twórców profesjom. W poradniku opisane zostały aktywne oraz pasywne umiejętności wszystkich z nich, a także najpopularniejsze połączenia poszczególnych profesji, które najlepiej sprawdzają się podczas rozgrywki. Trzeci rozdział dotyczy walki, a czwarty gildii, drużyn oraz rajdów. W piątym znajdziesz wszystko na temat dostępnych w grze form transportu, czyli wierzchowców, lotni, wozów transportowych, sterowców, statków oraz teleportów. Szósty rozdział dotyczy bardzo istotnego w tym MMO handlu. W tej części poradnika umieszczono porady dla początkujących kupców, a także informacje na temat zagrożeń i korzyści płynących z wymiany towarowej. Siódmy krok pomoże ci w rozpoczęciu kariery rzemieślnika. Dowiesz się jakie są dostępne profesje oraz jak zacząć je rozwijać. W rozdziale ósmym opisano domy i pola uprawne, a w dziewiątym rozgrywkę PvP. Ostatnia dziesiąta część poradnika dotyczy końcowego etapu gry, który staje się dostępny po osiągnięciu 50 poziomu doświadczenia. Dowiesz się z niego podstawowych informacji na temat aren gladiatorów, lochów oraz riftów. ArcheAge to gra MMORPG stworzona przez koreańskie studio XL Games. Koncepcją nawiązuje ona do najbardziej znanych przedstawicieli gatunku, takich jak Ultima Online, Lineage II czy World of Warcraft. Fabuła oparta została na tradycyjnym schemacie konfliktu pomiędzy dwiema zwaśnionymi frakcjami.

Poradnik ArchAge w 10 prostych krokach to skondensowane źródło najważniejszych informacji na temat tego rozbudowanego i skomplikowanego sieciowego RPGa. W poradniku znajdziesz m.in. rozdziały poświęcone kreacji postaci, starciom PvP czy handlowi.

ArcheAge w 10 prostych krokach zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • 1. Postać
  • 2. Profesje
  • 3. Walka
  • 4. Gildie, drużyny, rajdy
  • 5. Transport
  • 6. Handel
  • 7. Rzemiosło
  • 8. Domy i pola
  • 9. PvP
  • 10. Poziom 50

Spis treści

-ArcheAge w 10 prostych krokach
-1. Postać
-2. Profesje
-3. Walka
-4. Gildie, drużyny, rajdy
-5. Transport
-6. Handel
-7. Rzemiosło
-8. Domy i pola
-9. PvP
-10. Poziom 50

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »