Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biografie » Jazda na maksa. Biografia Miley Cyrus
Jazda na maksa. Biografia Miley Cyrus - Aldona Możdżyńska, Sarah Olivier

Jazda na maksa. Biografia Miley Cyrus

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-849-3
Język: Polski
Data wydania: 6 listopada 2014
Liczba stron: 1
Rozmiar pliku: 3,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 25,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Aldona Możdżyńska, Sarah Olivier w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Tej niepokornej dziewczyny nie da się powstrzymać.

Miley Cyrus stała się sławna, kiedy zagrała Hannah Montanę, ale już dawno temu pożegnała się z wizerunkiem grzecznej dziewczynki i teraz znana jest z przekraczania granic – zarówno na scenie, jak i w życiu. Przeczytaj o niezwykłym dzieciństwie Miley, o jej dorastaniu  i o tym, jak w wieku piętnastu lat została multimilionerką, jak rozstawała się z chłopakami i poszukiwała wiernych przyjaciół.

Miley od dzieciństwa chciała występować – śpiewać lub grać w filmach. Ciężko pracowała na swój sukces i przez lata walczyła z przeciwnościami. W szkole padła ofiarą prześladowań. Straciła osobę najbliższą na świecie i musiała zmagać się z szalonym fanem, który wierzył, że jest jej mężem. Na szczęście łączy ją silna więź z rodzeństwem, które podziela jej miłość do muzyki. Miley każdą wolną chwilę spędza z rodziną.

Jak to możliwe, że niewinna uczennica i piosenkarka Hannah Montana przemieniła się w ociekającą seksem gwiazdę, symbol buntu nastolatków? Czy Miley nie żałuje swojego kontrowersyjnego występu z Robinem Thicke na rozdaniu nagród muzycznych MTV? Co czuła podczas światowej trasy koncertowej Bangerz?