Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Wychowuj po trochu! Wymagaj więcej, rób mniej
Wychowuj po trochu!  Wymagaj więcej, rób mniej - Emma Jenner, Woj­ciech Usa­kie­wicz

Wychowuj po trochu! Wymagaj więcej, rób mniej

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-847-9
Język: Polski
Data wydania: 6 listopada 2014
Liczba stron: 218
Rozmiar pliku: 608,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 25,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Emma Jenner, Woj­ciech Usa­kie­wicz w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Klucz do zrównoważonego wychowania jest w rękach rodziców!

Wychowanie dziecka to bezdyskusyjnie poważne wyzwanie – niemal codziennie podejmujesz decyzje i dokonujesz wyborów. Własne doświadczenia z dorastania i rodzinne tradycje mogą być pomocne, ale również obciążające. Rozliczne teorie wychowawcze, panujące tendencje i mody mogą przytępić instynkt rodzicielski i w efekcie zaprowadzić na manowce.

Emma Jenner, wykształcona i doświadczona konsultantka, stawia na zdrowy rozsądek. Sprzyja on wychowaniu dziecka na samodzielnego, akceptującego siebie i wartościowego człowieka, a rodziców chroni przed popadaniem z jednej skrajności w drugą lub bezowocnym wydatkowaniem energii.

Książka Wychowuj po trochu jest niezwykle cennym zbiorem praktycznych porad, wskazówek, zaleceń oraz instrukcji dotyczących snu, jedzenia, wypoczynku, zabawy, zachowania dziecka, za którymi stoi własne wieloletnie doświadczenie autorki jako specjalistki w kwestiach wychowawczych. Emma Jenner daje rodzicom do ręki konkretne narzędzia. Są to zarówno szczegółowe techniki przydatne w najrozmaitszych codziennych sytuacjach, jak i zrównoważone metody, dzięki którym można ustalić konkretną przyczynę danego problemu i zastosować właściwe rozwiązanie. Sprzyjają one także utrzymywaniu porozumienia i dobrego kontaktu z dzieckiem.

Emma Jenner gwiazda programu TLC Niania do wynajęcia dorastała w Anglii, od kilkunastu lat jest specjalistką od opieki nad dziećmi. Prowadzi firmę doradczą dla rodziców, udziela licznych wywiadów i publikuje artykuły o wychowaniu dzieci.