Strona główna » Księgarnia » eBooki » Języki obce » Angielski » Angielskie idiomy. Zestaw 1
Angielskie idiomy. Zestaw 1 - Ewelina Zinkiewicz

Angielskie idiomy. Zestaw 1

Wydawnictwo: Focus English School
ISBN: 978-83-64731-15-0
Język: Polski
Data wydania: 1 lipca 2014
Liczba stron: 108
Rozmiar pliku: 462,9 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 4,92 zł
Wybrany format: Ebook  - Ewelina Zinkiewicz w formacie PDF Pozostałe formaty:


Ebook zatytułowany Angielskie idiomy – zestaw 1 jest przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką zwrotów i wyrażeń idiomatycznych stosowanych w języku angielskim. W skład zestaw wchodzi 100 najbardziej popularnych idiomów zawierających takie przymiotniki jak: bad, big, dead, flat, good, hard, high, hot, long. Idiomy są zaprezentowane w kontekście pełnych zdań w języku angielskim wraz z tłumaczeniami na język polski.

Charakterystycznym elementem ebooka jest jego format, który można określić jako Mobile Flashcards. Pozwala on na wygodne przechodzenie z kolejno wyświetlanych stron jedynie dotykając odpowiedniej strony ekranu urządzenia mobilnego.

Ebook jest podzielony na dwie części. W pierwszej z nich przedstawione są idiomy w kontekście zdań oraz ich znaczenie w języku polskim. W drugiej części ebooka znajdują się ćwiczenia pozwalające na zapamiętywanie idiomów w angielskich zdaniach. Format ebooka pozwala na wygodną naukę idiomów na przykładach zdań do tłumaczenia zarówno na język polski jak również na język angielski. Szczegółowy spis treści pozwala na wygodne przechodzenie do konkretnych idiomów.

Zasadniczo ebook adresowany jest do użytkowników smartfonów i innych urządzeń mobilnych, dzięki którym możliwe jest swobodne korzystanie z formatu ebooka i wygodnie poruszanie się po jego treści. Możliwe jest również czytanie ebooka z wykorzystaniem tradycyjnych komputerów stacjonarnych.

Spis treści

Wstęp

Idiomy

Ćwiczenia

Zakończenia