Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Nastolatki na głodzie. Pokochaj swoje ciało! Nie daj się anoreksji ... - Agnieszka Sztyler-Turovsky

Nastolatki na głodzie. Pokochaj swoje ciało! Nie daj się anoreksji ...

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-845-5
Język: Polski
Data wydania: 22 października 2014
Liczba stron: 166
Rozmiar pliku: 12,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
25,00 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

„Od jutra dieta, jogging i fitness!” – mówisz co dnia. I zajadasz stres. Chipsami, lodami, czekoladą. Efekty jo-jo, kolejne diety, głodówki i obżarstwo. „Dlaczego to się przytrafiło właśnie mnie?!” – pytasz wściekła. Może trochę pocieszy cię to, że zaburzenia odżywiania to cena za twoje ambicje i twoją wrażliwość. Nie jesteś sama – to co ty przeżywa tysiące polskich dziewczyn. I nie tylko: bulimia nie ominęła Lady Gagi, a anoreksja Amy Winehouse. I choć wszyscy ci mówią: „Wyglądasz spoko!”, ty czujesz się gruba.

W Nastolatkach na głodzie znajdziesz historie dziewczyn takich jak ty. I sposoby na pokonanie stresu inne niż czekolada. Dowiesz się, jak szukać pomocy, i poznasz ćwiczenia, które sprawią, że bardziej polubisz swoje ciało. A może nawet porzucisz podjadanie, by uzależnić się od… zdrowego stylu życia. Bo przecież chodzi właśnie o to, byś mogła wreszcie stojąc przed lustrem i powiedzieć: „Piękna kobieta? To przecież taka jak ja!”.

 

Agnieszka Sztyler-Turovsky, dziennikarka, pedagog i psychodietetyk. Przez wiele lat związana z „Gazetą Wyborczą” i miesięcznikiem „Twój Styl”, ostatnio szefowa działu magazyn polskiej edycji „Elle”. Autorka reportaży i wywiadów, wykładowca Zdrowia, Stylu i Urody na wydziale Dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty akceptacji ciała i zdrowego stylu życia dla młodzieży.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »