Strona główna » Księgarnia » eBooki » Powieść » Sekretny świat dziewczyn
Sekretny świat dziewczyn - Stanisław Kroszczyński, Frances O’Roark Dowell

Sekretny świat dziewczyn

Wydawnictwo: Jaguar
ISBN: 978-83-7686-343-6
Język: Polski
Data wydania: 24 września 2014
Liczba stron: 136
Rozmiar pliku: 364,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 14,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Stanisław Kroszczyński, Frances O’Roark Dowell w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Faceci sprawiają więcej problemów niż (byłe) najlepsze przyjaciółki!

Marylin świetnie wie, ze bycie cheerleaderką wiąże się z pewnymi obowiązkami. Trzeba się uśmiechać, przyjaźnić się z właściwymi ludźmi i mieć nienaganny manicure. Ale to nie wszystko... Oprócz nakazów są jeszcze zakazy. Nie rozmawiaj z tym i tamtym, nie spotykaj się z niewłaściwymi chłopakami, na przykład z Benjaminem, przewodniczącym szkolnego samorządu. Problem w tym, że Marylin naprawdę lubi Banjamina i zrobi wszystko, byle tylko przekonać do niego inne cheerleaderki.

Ale Kate problemy Marylin są po prostu idiotyczne. Kate jest Kate i, jeśli komuś się to nie podoba, to do widzenia. Ostatnio Kate spędza dużo czasu z przystojnym Matthew, który, tak jak ona, interesuje się muzyką. Gdy chłopak mówi jej, że szkolne radio potrzebuje dofinansowania ze strony samorządu, Kate obiecuje, że zrobi wszystko, by tylko mu pomóc.

Marylin i Kate są w kropce i tylko jedna z nich może osiągnąć swój cel... Ale czy naprawdę jest o co walczyć? Może obydwie uparły się, by zdobyć coś, na czym tak naprawdę wcale im nie zależy?