Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Niewiarygodny Cel. Jak biegać świadomie
Niewiarygodny Cel. Jak biegać świadomie - Mag­da­le­na Gra­la-Ko­wal­ska, Eric Orton

Niewiarygodny Cel. Jak biegać świadomie

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-836-3
Język: Polski
Data wydania: 10 września 2014
Liczba stron: 180
Rozmiar pliku: 6,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 28,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Mag­da­le­na Gra­la-Ko­wal­ska, Eric Orton w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Każdy człowiek jest stworzony do biegania! Tak uważa (i udowadnia) Eric Orton, wybitny trener znany z bestsellera „Urodzeni biegacze” Christophera McDougalla. Każdy z nas może wykorzystać niewiarygodny potencjał, jaki drzemie w ciele i umyśle. Wystarczy przestawić się na nieco inny styl biegania i sposób myślenia.

Metoda, którą opracował Eric Orton, jest wynikiem jego wieloletnich doświadczeń, przemyśleń i poszukiwań optymalnej techniki biegania: najlepszej, najzdrowszej i najbardziej naturalnej. Wzorowana jest częściowo na stylu biegania legendarnego plemienia Indian Tarahumara, a zarazem poparta szczegółową naukową analizą, praktyką oraz sukcesami autora jako trenera i zawodnika. Orton w przystępny i inspirujący sposób krok po kroku wyjaśnia i pokazuje, jak możesz osiągnąć to, co wcześniej wydawało ci się niemożliwe.

Oczywiście w bieganiu liczy się kondycja fizyczna, regularne treningi, motywacja. Najważniejsza jest jednak świadomość. Właśnie ta zasada leży u podstaw metody Erica Ortona. Biegacz musi być w pełni świadomy swojego biegania. Musi wyczuwać, jak porusza się jego ciało, jak pracują jego mięśnie, jaką przyjmuje postawę. Musi być świadomy każdego swojego ruchu. Dzięki tej książce na nowo poznasz – i poczujesz – swoje ciało. Nauczysz się z niego korzystać tak, aby jak najlepiej ci służyło i pozwalało jak najlepiej biegać. Odkryjesz prostą regułę: twoje ciało podąża za umysłem, a umysł powinien podążać za marzeniem. W bieganiu właśnie to jest kluczem do sukcesu.