Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Zwycięstwo nosisz w sobie - Konrad Pawłowski, Erica Ariel Fox

Zwycięstwo nosisz w sobie

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-874-6
Język: Polski
Data wydania: 8 października 2014
Liczba stron: 292
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
59,90 zł
Nasza cena:
49,00 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

Bez względu na to, czy zarządzasz firmą z listy Fortune 500, czy jesteś prezesem własnego gospodarstwa domowego, EFEKTYWNE NEGOCJOWANIE JEST KLUCZEM DO MĄDREGO PRZEWODZENIA I DOBREGO ŻYCIA.

PRZEWODZENIE I ŻYCIE to nieustanne negocjacje. Pomyśl, co się dzieje w ciągu typowego tygodnia. Czy możesz wpłynąć na klienta, by zaakceptował twoją propozycję? Czy potrafisz przekonać kolegę, by udostępnił ci zasoby niezbędne do zakończenia projektu? W jaki sposób poprosisz sąsiada, by zamienił się dniami dowożenia dzieci do szkoły, byś w końcu mógł iść poćwiczyć?

Zgodnie z ogólnie przyjętym przekonaniem osiągnięty wynik „wygrana-wygrana” jest oznaką sukcesu. Jednak aż do chwili obecnej w zasadach dojścia do tego wyniku brakowało jednego niezwykle istotnego elementu. Okazuje się, że większość ważnych negocjacji, tych, które mają wpływ na twoje przywództwo i jakość twojego życia, prowadzisz sam ze sobą.

Co to oznacza? Negocjujesz ze sobą, gdy chcesz zostać w biurze, ale jednocześnie pragniesz spełnić obietnicę daną rodzinie i przyjść punktualnie na kolację; gdy z jednej strony chcesz zaryzykować i przyjąć nową ofertę pracy, z drugiej zaś martwisz się, co będzie ze spłatą hipoteki; gdy jedna część ciebie pragnie jeszcze dać związkowi szansę, a druga wie, że to już naprawdę koniec.

Gdy wahasz się, co zrobić, negocjowanie z samym sobą jest niezwykle istotną umiejętnością. Powinieneś powiedzieć „tak” czy powiedzieć „nie”, a może odwlec podjęcie decyzji? Zaofiarować gałązkę oliwną czy starać się narzucić własną wolę? Mówić otwarcie czy zachować myśli dla siebie? Gdy wiesz, jak wygrać wewnętrzne przeciąganie liny, możesz „dotrzeć do tak” w trwały i wprowadzający zmianę sposób.

Uczciwie, z humorem i prezentując nowy punkt widzenia, książka Zwycięstwo nosisz w sobie daje ci przejrzystą „mapę drogową” prowadzącą cię do poznania i uporządkowania twojego wewnętrznego świata.

Bez względu na to, czy walczysz z trudnym klientem, czy kłócisz się ze współmałżonkiem, dzięki zrozumieniu tego, co ekspert w dziedzinie przywództwa i negocjacji, Erica Ariel Fox, nazywa „wewnętrznymi negocjatorami”, przekształcisz porażki w zwycięstwa. Przy użyciu narzędzi umożliwiających trwałą zmianę zachowań znajdziesz drogę do realizacji swoich marzeń.

Spis treści

 1. Słowo wstępne: William Ury
 2. Wstęp
 3. CZĘŚĆ PIERWSZA Tworzenie trwałej zmiany
 4. ROZDZIAŁ 1 Odkryj lukę w efektywności
 5. ROZDZIAŁ 2 Odkryj w sobie wewnętrznego negocjatora
 6. ROZDZIAŁ 3 Praca z Wielką Czwórką
 7. ROZDZIAŁ 4 Zakotwicz w centrum
 8. CZĘŚĆ DRUGA Zrównoważ swój profil
 9. ROZDZIAŁ 5 Możliwości: dostrzeż wizję Marzyciela
 10. ROZDZIAŁ 6 Perspektywy: zrozum, co ma Ci do powiedzenia Myśliciel
 11. ROZDZIAŁ 7 Ludzie: poczuj bicie serca Kochanka
 12. ROZDZIAŁ 8 Efektywność: noś miecz i tarczę Wojownika
 13. CZĘŚĆ TRZECIA Nawiąż kontakt z centrum
 14. ROZDZIAŁ 9 Percepcja: Przebudź Obserwatora
 15. ROZDZIAŁ 10 Obecność: Pozwól Kapitanowi sterować statkiem
 16. ROZDZIAŁ 11Droga: Rozwijaj się wraz z Wędrowcem
 17. EPILOG
 18. PODZIĘKOWANIA

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »