Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Poradniki » Najlepszy Networker na świecie. Opowieść networkingowa dla chcącyc...
Najlepszy Networker na świecie. Opowieść networkingowa dla chcącyc... - Małgorzata Małecka, John Milton Fogg

Najlepszy Networker na świecie. Opowieść networkingowa dla chcącyc...

Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 978-83-64437-63-2
Język: Polski
Data wydania: 16 października 2014
Liczba stron: 127
Rozmiar pliku: 351,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Małgorzata Małecka, John Milton Fogg w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Czy chciałbyś zostać „Najlepszym Networkerem na świecie”?

Większość ludzi poczuje się zbyt zakłopotana, aby przyznać się do takich pragnień. W tej książce dowiesz się jednak, że ci, którzy zaprzeczają, kłamią. Tak naprawdę każdy chciałby nim zostać.

Kiedy będziesz czytać tę książkę, zwróć uwagę na to, co najbardziej podoba ci się w „Najlepszym Networkerze na świecie”. Zastanów się, co sprawia, że dane rzeczy czy cechy są dla ciebie istotne lub cenne – byłoby doskonale, gdyby udało ci się spisać te przemyślenia.

Zdradzę ci teraz pewien sekret. To wszystko, co najbardziej podziwiasz w „Najlepszym Networkerze…”, to jednocześnie wszystko to, co najbardziej podziwiasz w SOBIE.

To, co najbardziej podoba się nam u innych, najbardziej podoba się nam również u nas. Nazywamy to grą luster i niezależnie jak bardzo będziesz temu zaprzeczał, nie zmieni to faktu, że tak po prostu jest. Wszystko, co podoba ci się w „Najlepszym Networkerze”, możesz znaleźć również w sobie – to część ciebie. Już teraz.

To dlatego możesz się stać „Najlepszym Networkerem na świecie”. Tak naprawdę to już nim jesteś, a przynajmniej masz wszystko, co trzeba, aby nim zostać.

Jeżeli potrzeba ci sprawdzonej strategii, która pomoże ci osiągnąć twój wymarzony cel, oto ona:

Chciej tego, o czym marzysz i czego pragniesz dla siebie, ale jeszcze bardziej dla innych.