Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Poradniki » Być jak Rich DeVos
Być jak Rich DeVos - Pat Williams, Dorota Piotrowska

Być jak Rich DeVos

Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 978-83-64437-61-8
Język: Polski
Data wydania: 2 września 2014
Liczba stron: 337
Rozmiar pliku: 691,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 38,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Pat Williams, Dorota Piotrowska w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Rich DeVos, współzałożyciel firmy Amway i właściciel klubu NBA Orlando Magic, posiada cechy rzadko spotykane wśród dzisiejszych liderów biznesu: mądrość, oddanie innym, filantropię, patriotyzm, nieustanne podkreślanie roli rodziny jako rzeczy najcenniejszej i najważniejszej w życiu.

Każdy rozdział tej książki wypełniają historie ludzi, którzy mieli okazję przyglądać się życiu Richa DeVosa z bliska.

„Podczas dosłownie setek rozmów, które przeprowadziłem, nie usłyszałem o Richu DeVosie ani jednej negatywnej opinii! Każdy, z kim rozmawiałem – od kelnerki, boya hotelowego i dozorcy aż po byłego prezydenta USA – mówił o Richu jedynie z podziwem i wdzięcznością” pisał w posłowiu do książki jej coautor, Pat Williams.

 

Rich DeVos z pewnością zostanie zapamiętany jako jeden z największych współczesnych przedsiębiorców. On i jego partner, Jay Van Andel, zaczęli praktycznie od zera, budując firmę, która umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej dosłownie milionom ludzi na całym świecie. Stworzyli korporację, która dała początek zupełnie nowej formie indywidualnego przedsiębiorstwa, i wciąż jest jednym z najbardziej niezwykłych, społecznych i kulturowych fenomenów naszych czasów.