Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Konwersacyjne zwroty i wyrażenia w angielskim. Zestaw 1 - Ewelina Zinkiewicz

Konwersacyjne zwroty i wyrażenia w angielskim. Zestaw 1

Wydawnictwo: Focus English School
ISBN: 978-83-64731-07-5
Język: Polski
Data wydania: 1 lipca 2014
Liczba stron: 313
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Brak
Nasza cena:
4,92 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB

Ebook zatytułowany Konwersacyjne zwroty i wyrażenia w angielskim 1 stanowi zbiór podstawowych form konwersacyjnych  i przeznaczony jest dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

W skład ebooka wchodzą zwroty charakterystyczne dla stylu neutralnego, które można wykorzystać w takich sytuacjach jak: proszenie o powtórzenie wypowiedzi, potwierdzenie zrozumienia rozmówcy, przerywanie czyjeś wypowiedzi, zmienianie tematu rozmowy, parafrazowanie, podawanie przykładów, pytanie o drogę, zadawanie pytań pośrednich, przypominanie o czymś, pamiętanie o czymś, zapominanie o czymś, przedstawianie się, składanie życzeń, podejmowanie tematu, zyskiwanie czasu na zastanowienie się, zmienianie tematu rozmowy, proszenie o informację, witanie się. Wszystkie wyrażenia przedstawione są w pełnych zdaniach, dzięki czemu łatwiej można odnieść je do całego kontekstu sytuacji. Wszystkie zdania są przetłumaczone na język polski. Ebook ma format Mobile Flashcards, dzięki któremu możliwe jest tłumaczenie zdań zarówno na język polski a także na język angielski. Dzięki możliwościom czytników wykorzystywanych do odczytu ebooków możliwe jest bardzo łatwe odszukiwanie konkretnych zdań, które zostały umieszczone w spisie treści.

W drugiej części ebooka zawarte są ćwiczenia w formie Mobile Flashcards, dzięki czemu możliwe jest powtarzanie i tłumaczenie zdań zarówno na język polski jak również tłumaczenie polskich zdań na język angielski.

Charakterystycznym elementem ebooka jest jego format, który można określić jako Mobile Flashcards. Pozwala on na wygodne przechodzenie z kolejno wyświetlanych stron jedynie dotykając odpowiedniej strony ekranu urządzenia mobilnego. Aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie daje format Mobile Flashcards należy mieć włączone formatowanie wydawcy w ustawieniach czytnika!

Zasadniczo ebook adresowany jest do użytkowników smartfonów i innych urządzeń mobilnych, dzięki którym możliwe jest swobodne korzystanie z jego formatu i wygodnie poruszanie się po jego treści. Możliwe jest również czytanie ebooka z wykorzystaniem tradycyjnych komputerów stacjonarnych.

Spis treści

Wstęp

Tłumaczenia na polski

Tłumaczenia na angielski

Mobile Flashcards

Zakończenie

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »