Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » W króliczą norę nieco głębiej
W króliczą norę nieco głębiej - Joanna Piłatowicz

W króliczą norę nieco głębiej

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-280-1
Język: Polski
Data wydania: 16 września 2014
Liczba stron: 43
Rozmiar pliku: 646,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 9,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Joanna Piłatowicz w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Szukasz metody sfinansowania swojego projektu ? Chcesz poznać zasady funkcjonowania Crowdfundingu ( finansowania społecznościowego)? Na przykładzie Joanny Piłatowicz poznasz skuteczna metodę zebrania funduszy na swój cel.

"W dobie Internetu wszystkie informacje, których potrzebujemy możemy znaleźć w sieci. Zdarza się, że wyszukiwanie online może być wyzwaniem, bo nie wiemy jak szukać i gdzie szukać. A jeśli już wiemy, spokojnie możemy utonąć w oceanie informacji. Dlatego chcę się z Wami podzielić podstawowymi informacjami i własnym doświadczeniem, jak znaleźć pieniądze na wydanie książki. Tekst poniżej oczywiście nie gwarantuje 100% sukcesu, ale mam nadzieję, że ułatwi proces realizacji Waszego celu. Moja praca odnosi się do publikacji, ale zasady do wszystkich projektów są bardzo podobne, jak nie te same. Przede wszystkim, powodzenia w Waszych przedsięwzięciach i projektach. Jakkolwiek by się to nie skończyło, to warto spełniać swoje marzenia, dążyć do celu, a rezultat może nas miło zaskoczyć.

Jak sfinalizować wydanie własnej książki? Zapraszam do lektury. Joanna Piłatowicz "W króliczą norę nieco głębiej czyli przepis na Crowdfunding"