Strona główna » Księgarnia » eBooki » Prawo i Podatki » Cywilne » Kodeks postępowania cywilnego ze schematami. Wydanie 1
Kodeks postępowania cywilnego ze schematami. Wydanie 1 - Piotr Rylski

Kodeks postępowania cywilnego ze schematami. Wydanie 1

Wydawnictwo: LexisNexis
ISBN: 978-83-278-0815-8
Język: Polski
Data wydania: września 2014
Liczba stron: 627
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 24,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Piotr Rylski w formacie PDF Pozostałe formaty:


Publikacja zawiera tekst ustawy – Kodeks postępowania cywilnego wraz z przepisami wprowadzającymi oraz wykazami aktów zmieniających i wykonujących Kodeks. W książce znajduje się skorowidz przedmiotowy ułatwiający odnalezienie poszczególnych instytucji.

Artykuły Kodeksu zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens – zaakcentowano je kolorowym tłem.

Schematy zamieszczone na końcu publikacji przedstawiają w formie graficznej powiązania między poszczególnymi unormowaniami. To nowatorskie rozwiązanie – swoista mapa Kodeksu – z pewnością ułatwi Czytelnikowi poruszanie się w gąszczu przepisów ustawy.

Publikacja ta jest skierowana zarówno do prawników praktyków, jak i do studentów, aplikantów oraz osób przygotowujących się do wszelkiego rodzaju egzaminów prawniczych, którym może być pomocna przy nauce skomplikowanej materii postępowania cywilnego.

Stan prawny: wrzesień 2014 roku.

BEZPŁATNY DOSTĘP DO ZMIAN!

Jeżeli w trakcie roku akademickiego zmieni się Kodeks postępowania cywilnego, natychmiast będziesz miał możliwość sprawdzenia tego w Studenckim Serwisie Prawniczym: www.student.lexpolonica.pl.