Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską - Ewa Chodakowska

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

Wydawnictwo: K.E. Liber
ISBN: 978-83-63534-03-5
Język: Polski
Data wydania: 16 września 2014
Liczba stron: 159
Rozmiar pliku: 22,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
29,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

„Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską” - pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która stworzyła program treningowy,  rewolucjonizujący kobiecy fitness w Polsce i szturmem zdobyła rzesze zwolenniczek. Znana z programów telewizyjnych „Pytania na śniadanie” TVP2 i "Metamorfozy" TVN, gdzie jako „Trenerka całej Polski” prezentuje autorskie programy treningowe. Jej programy ćwiczeń wydane w formie wielu płyt DVD m.in. "Totalna metamorfoza", "Spalanie & modelowanie" oraz "Turbo Spalanie" i „Trening z gwiazdami” dołączonych do polskiej edycji magazynu SHAPE okazały się bestsellerami rynkowymi osiągając zawrotne rezultaty sprzedaży. Zdobyła ponad jeden milion dwieście tysięcy fanów na Facebooku, rejestrując ponad 6 mln wizyt tygodniowo. Codziennie do jej grupy fanów dołącza około tysiąca osób. Kobiety ćwiczące wraz z Ewą Chodakowską, przechodzą szybką i niewiarygodną metamorfozę, której efektami dzielą się na Facebooku. Nie jest jedynie trenerką,  zaraża optymizmem i pasją oraz pomaga zmienić życie dziesiątkom tysięcy kobiet. Książka dedykowana jest wszystkim kobietom bez względu na wiek i została opracowana w odpowiedzi na ich potrzeby. Wyraża holistyczną filozofię Ewy Chodakowskiej opartą na założeniu, że aktywność fizyczna i jej pozytywne rezultaty przyczyniają się do rozwoju duchowego, emocjonalnego oraz umysłowego. Ewa Chodakowska poprzez motywację, trening i racjonalne odżywianie krok po kroku prowadzi kobiety do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej, która jest środkiem do osiągnięcia równowagi i szczęścia. Książka zawiera kompleksowy program miesięcznej metamorfozy z podziałem na poszczególne dni: 30 dni, 30 treningów po 30 minut, 30 jadłospisów. W książce znajduje się motywacja na każdy dzień, praktyczne porady dietetyczne i wskazówki treningowe oraz zdjęcia trenerki prezentującej wszystkie ćwiczenia opatrzone szczegółowym opisem. Ebook jest bogato ilustrowany fotografiami, z łatwą nawigacją. Pozwoli każdej kobiecie wypróbować i stosować metodę Ewy Chodakowskiej na co dzień oraz zmieniać pozytywnie całe swoje życie, zgodnie z ideą autorki: „Piękne ciało to stan umysłu”.

Współautorem książki jest Lefteris Kavoukis, najbliższy współpracownik Ewy Chodakowskiej, prywatnie jej mąż i trener personalny, mający na swoim koncie współpracę z magazynami SHAPE i MENSHEALTH i liczne osiągnięcia w dziedzinie fitness w Grecji.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »