Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Nie zjadaj cukierka od razu - Irena Bartczak, Joachim de Posada

Nie zjadaj cukierka od razu

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-752-7
Język: Polski
Data wydania: 3 marca 2014
Liczba stron: 112
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
24,90 zł
Nasza cena:
20,90 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB, MP3

„Cóż za wspaniała i fascynująca historia, a także ważna życiowa nauka! Zamierzam kupić po egzemplarzu książki dla każdego z moich dzieci”.
— dr Tony Alessandra, autor The Platinium Rule and Charisma

„Ludzie sukcesu wiedzą, że aby dojść do tego, czego się naprawdę pragnie, często trzeba zrezygnować z tego, co ci oferują na początku. Joachim de Posada w ujmującym stylu uczy nas wszystkich, jak powiedzieć »pas«, aby później móc powiedzieć »wygrałem!«”.
— Pegine Echevarria, konsultant, autor i twórca firmy doradczej Team Pegine

„Wspaniałe przesłanie Joachima jest najlepszym na świecie antidotum na chorobę »Natychmiastowej Gratyfikacji«, która podkopuje nasz sukces i szczęście jako społeczeństwa”.
— Robert Chesney, producent wykonawczy Window on Wall Street

„Czarująca opowieść, która objaśnia ważne zasady biznesu i życia”.
— Terry L. Brock, prezes Achievement Systems, Inc.

„Opowieść, którą można czytać wielokrotnie, wciąż odkrywając nowe treści. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie już teraz, przeczytaj tę książkę”.
— dr Marcy Ullom, prorektor Uniwersytetu MiamiJoachim de Posada jest międzynarodowym doradcą motywacyjnym, osobistością radiową i telewizyjną, autorem i felietonistą, który przemawiał w ponad trzydziestu krajach o przywództwie, budowaniu zespołu, sprzedaży i zarządzaniu. Jego sprawdzone metody znalazły zastosowanie również w sporcie. Posada współpracował ze sławnym trenerem NBA, Delem Harrisem, z drużynami Milwaukee Bucks, Los Angeles Lakers oraz drużynami olimpijskimi. Prowadził programy szkoleniowe dla setek wielkich korporacji, m.in. Verizon, Citibank, BBVA, Pfizer, Baxter, Cargill, Xerox i Unilever, i stowarzyszeń zawodowych, m.in. CLIA, ISSA, PMA i IFA, w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Jest autorem bestsellerowej książki How to Survive Among Piranhas: Motivation to Succeed, książki, która analizuje reguły osiągania sukcesu (zasady, które możesz z powodzeniem zastosować, gdy nauczysz się, jak powstrzymać się od zjadania cukierków). Zapraszamy na stronę internetową autora: www.askjoachim.com.

Ellen Singer jest wielokrotnie nagradzaną pisarką z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w promocji biznesu i kreatywnym pisaniu. Jest autorką sławnego pamiętnika Quicksand: One Woman’s Escape from the Husband Who Stalked Her. Założyła TenSecondSolution, firmę oferującą usługi literackie w ramach niedrogich kampanii promocyjnych dla przedsiębiorców i klientów korporacyjnych w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.

Spis treści

1 Analiza wstępna
2 Opowiadanie
3 Zjadając cukierka, działasz na własną niekorzyść
4 Ludzie sukcesu dotrzymują obietnic .
5. Praktykowanie powstrzymywania się od cukierków
6 Do czego są skłonni ludzie sukcesu
7. Pomnażanie cukierków
8 Nastawienie na niezjadanie cukierka
9 Dojrzewanie
10 Najsłodszy cukierek
11 Analiza końcowa
12 Podziękowania
Od autora

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »