Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Uzdrawiająca moc słów. Jak tworzyć afirmacje, które zmienią twoj...
Uzdrawiająca moc słów. Jak tworzyć afirmacje, które zmienią twoj... - Wojciech Usarzewicz

Uzdrawiająca moc słów. Jak tworzyć afirmacje, które zmienią twoj...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-64645-07-5
Język: Polski
Data wydania: 12 września 2014
Liczba stron: 112
Rozmiar pliku: 812,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 27,90 zł
Nasza cena: 19,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Wojciech Usarzewicz w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Możesz zmienić swoje życie na lepsze, wykorzystując w tym celu potęgę słów. O mocy słowa nie trzeba nikogo przekonywać, manifestuje się ona w każdej chwili naszego życia, pomaga nazwać otaczający świat, sformułować myśli, idee, emocje, a nawet uzdrawiać. Cokolwiek chcesz zamanifestować w swoim życiu – zdrowie, miłość, przyjaźń, spokój, nowy dom, lepsze zarobki, własną firmę, musisz liczyć się z tym, jakie wzorce, przekonania, emocje czy opinie tkwią w twojej podświadomości.

Jeśli tylko uwolnisz się od tkwiących głęboko w umyśle negatywnych emocji i wpojonych przed laty schematów myślowych, otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Zmieniając przekonania, które niekorzystnie wpływają na twoje zdrowie i doświadczenia, zapewnisz sobie powodzenie. Pomogą ci w tym afirmacje – jedna z najbardziej znanych metod wykorzystywania mocy słowa do uzdrawiania każdego aspektu życia.

Książka krok po kroku wprowadza w tajniki pracy z afirmacjami: pokazuje, w jaki sposób za pomocą słów przywołać pomyślne zdarzenia oraz prezentuje przykładowe frazy i uczy dobierania odpowiednich wyrazów przy tworzeniu własnych afirmacji. Oprócz wskazówek dotyczących bezpiecznego używania uzdrawiających fraz, zawiera również odpowiedzi na najczęstsze pytania i rozwiewa wątpliwości pojawiające się w kontekście pracy z afirmacjami.

Dzięki afirmacjom możesz zmienić na lepsze nie tylko stan zdrowia, ale również związki z ludźmi, finanse, relacje z rodziną – praktycznie wszystko.

Umiejętna praca z afirmacjami to prosta droga do pełni szczęścia!