Strona główna » Księgarnia » eBooki » Erotyka » Moc pragnienia. Tom I cyklu "Poza granicą zmysłów"
Moc pragnienia. Tom I cyklu "Poza granicą zmysłów" - Joanna Wajdenfeld

Moc pragnienia. Tom I cyklu "Poza granicą zmysłów"

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-250-4
Język: Polski
Data wydania: 8 września 2014
Liczba stron: 282
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 16,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Joanna Wajdenfeld w formacie MOBI Pozostałe formaty:


J. M. Wajdenfeld autorka książki "Moc pragnienia" pokusiła się o napisanie romantycznej, zabawnej i poruszającej opowieści. Jest to łącząca w sobie elementy romansu i horroru, pełna erotycznego napięcia historia niebezpiecznej fascynacji tym co tak naprawdę powinno przerażać i odstraszać. Tylko z pozoru zwykła historia, zwykłej trochę dziwnej dziewczyny, która na imprezie poznaje przystojnego bardzo pociągającego faceta. Bohaterowie powieści jednak nie są tak zwykli jak by się mogło wydawać…

Julia studiuje antropologię, wynajmuje mieszkanie z dwoma koleżankami, studia pochłaniają ją bez reszty, aż do momentu, kiedy wyciągnięta przez współlokatorki idzie na imprezę do klubu. Tam przykuwa jej uwagę niesamowicie seksowna para tańcząca, zachowująca się jakby świat należał tylko do nich.

Ciężko kogoś takiego zignorować, zwłaszcza gdy chłopak porzuca grupę znajomych, nawet swoją śliczną partnerkę, by właśnie nią - Julią się zainteresować…. To co dzieje się potem to szalony romans, bolesne kłopoty i poważne niebezpieczeństwo, w które pakuje się dziewczyna decydując na związek z Maksem. Zdecydowanie nie jest on zwykłym facetem.