Strona główna » Księgarnia » eBooki » Romanse » Cień krwi. Tom I. W stronę cienia
Cień krwi. Tom I. W stronę cienia - Joanna Wajdenfeld

Cień krwi. Tom I. W stronę cienia

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-249-8
Język: Polski
Data wydania: 4 września 2014
Liczba stron: 319
Rozmiar pliku: 742,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 19,70 zł
Wybrany format: Ebook  - Joanna Wajdenfeld w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Joanna Wajdenfeld - psycholog, artysta plastyk, terapeuta zajęciowy, instruktor rekreacji ruchowej i pisarka. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku. Obecnie wykłada na kilku warszawskich uczelniach wyższych.

Swoje życie związała ze sztuką w różnorodnej formie od malarstwa i rysunku, poprzez grafikę użytkową po projekty reklamowe. Ilustruje również książeczki dla dzieci i gry planszowe.

Jest autorką książek z dziedziny psychologii twórczości i arteterapii: „Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysłu”. „Kreatywna plastykostymulacja w rozwoju dziecka”, a także publikacji: „Warsztaty plastyczne dla studentów pedagogiki i resocjalizacji”, „Wpływ oddziaływań poznawczych na twórczość dzieci w wieku szkolnym” i „Arteterapia, jako forma leczenia i wspierania rozwoju. Wybrane aspekty plastykoterapii i choreoterapii”.

Książka z cyklu Cień krwi, tom I ""W stronę cienia"" to fascynująca opowieść, połączenie romansu paranormalnego i thrillera, o dwojgu nastolatkach, w których spokojne normalne życie wkroczył nagle inny świat, świat istot potrzebujących do przetrwania krwi. Czy to przypadek sprawił, że Aleksander i Natalia dostrzegli to, czego nie widzą inni ludzie, czy może to ich przeznaczenie...