Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Lubię palić. Ale teraz chcę przestać! Jak rzucić palenie w 30 dni
Lubię palić. Ale teraz chcę przestać! Jak rzucić palenie w 30 dni - Andreas Jopp, Barbara Tarnas

Lubię palić. Ale teraz chcę przestać! Jak rzucić palenie w 30 dni

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-839-4
Język: Polski
Data wydania: 24 września 2014
Liczba stron: 278
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 25,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Andreas Jopp, Barbara Tarnas w formacie EPUB Pozostałe formaty:


To oczywiste, że lubisz palić. Bo inaczej nie byłoby ci tak trudno przestać. Ale dopiero kiedy zrozumiesz, „dlaczego lubisz palić”, będziesz mógł przestać, nie rezygnując z niczego.

Palenie dozwolone!
Pal, proszę, nadal, kiedy czytasz tę książkę.
W ten sposób Andreas Jopp z humorem i systematycznie ujawnia wzorzec myślenia, który powstrzymuje cię przed zaprzestaniem palenia. Pokazuje, w jaki sposób nikotyna przeprogramowuje twój mózg, czyni go podatnym na stresy i budzi niepokój. Potem możesz już z łatwością przestać palić. Na trwałe.

Bez trudu utrzymasz wagę.
Ten, kto jest syty i zadowolony, potrafi z łatwością rzucić palenie. Dzięki poradom dotyczącym żywienia możesz więcej jeść, a mimo to zachować prawidłową wagę.

Andreas Jopp jest dziennikarzem medycznym, trenerem zdrowego trybu życia oraz autorem bestsellerów. Opublikował siedem książek na temat odżywiania i zrzucania wagi, na temat witamin, hormonów i terapii medycznych, a jego książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Jako były palacz od wielu lat swoimi radami pomaga ludziom, którzy pragną odzwyczaić się od tego nałogu.