Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie l... - Barbara Brózda

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie l...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: lipca 2014
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 767,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
82,60 zł
Nasza cena:
82,60 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB, PDF

"Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing" to biuletyn dla prezesów i członków zarządu spółek z o.o., którym zależy, by:

• uniknąć płacenia własnym majątkiem za źle zinterpretowane i źle zastosowane przepisy dotyczące spółek z o.o.,

• wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli przy tworzeniu konkretnego przepisu prawa handlowego, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,

• poznać sposoby, jak efektywnie zarządzać spółką z o.o. nie tylko w obszarze prawnym, ale również w takich sferach zarządzania, jak marketing, PR, finansowanie firmy. Nasz stały zespół redakcyjny - złożony z ponad 20 radców prawnych, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatkowego, adwokatów, specjalistów od finansów, PR i marketingu- wspólnie opracowuje praktyczne porady "jak najefektywniej i w 100% zgodnie z aktualnym prawem zarządzać spółką z o.o.". W serwisie znajdują się najnowsze wskazówki z dziedzin: -Prawo handlowe, cywilne i podatkowe -Zabezpieczanie i zawieranie umów -Odpowiedzialność członków zarządu -Finansowanie spółki -Zarządzanie spółką -Marketing i PR w spółce.

Spis treści

1.NOWY RODZAJ SPÓŁKI Z O.O. „ZA ZŁOTÓWKĘ”. Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu ustawy, która likwiduje obowiązkowe tworzenie kapitału zakładowego.

2.ODPOWIEDZIALNOŚĆZA DŁUGI SKŁADKOWE W ZUS. Solidarna odpowiedzialność za długi składkowe nie musi być wskazana w decyzji ZUS.

3.BEZPRAWNE DECYZJE ADMINISTRACYJNE. Za decyzje administracyjne podjęte niezgodne z przepisami prawa przysługuje odszkodowanie.

4.ZATRZYMANIE WADIUM W POSTĘPOWANIU PRZETARGOWYM. Nieuzupełnienie dokumentów w terminie nie może prowadzić do automatycznego zatrzymania wadium.

5.WYKLUCZENIE WYKONAWCY. Złożenie oświadczeń, które są ze sobą sprzeczne, nie oznacza jeszcze podania nieprawdziwych informacji.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »