Strona główna » Księgarnia » Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie l...

Kategorie ebooków

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie l... - Barbara Brózda

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie l...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: lipca 2014
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 767,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 82,60 zł
Nasza cena: 82,60 zł
Wybrany format: Ebook  - Barbara Brózda w formacie MOBI Pozostałe formaty:


"Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing" to biuletyn dla prezesów i członków zarządu spółek z o.o., którym zależy, by:

• uniknąć płacenia własnym majątkiem za źle zinterpretowane i źle zastosowane przepisy dotyczące spółek z o.o.,

• wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli przy tworzeniu konkretnego przepisu prawa handlowego, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,

• poznać sposoby, jak efektywnie zarządzać spółką z o.o. nie tylko w obszarze prawnym, ale również w takich sferach zarządzania, jak marketing, PR, finansowanie firmy. Nasz stały zespół redakcyjny - złożony z ponad 20 radców prawnych, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatkowego, adwokatów, specjalistów od finansów, PR i marketingu- wspólnie opracowuje praktyczne porady "jak najefektywniej i w 100% zgodnie z aktualnym prawem zarządzać spółką z o.o.". W serwisie znajdują się najnowsze wskazówki z dziedzin: -Prawo handlowe, cywilne i podatkowe -Zabezpieczanie i zawieranie umów -Odpowiedzialność członków zarządu -Finansowanie spółki -Zarządzanie spółką -Marketing i PR w spółce.

Spis treści

1.NOWY RODZAJ SPÓŁKI Z O.O. „ZA ZŁOTÓWKĘ”. Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu ustawy, która likwiduje obowiązkowe tworzenie kapitału zakładowego.

2.ODPOWIEDZIALNOŚĆZA DŁUGI SKŁADKOWE W ZUS. Solidarna odpowiedzialność za długi składkowe nie musi być wskazana w decyzji ZUS.

3.BEZPRAWNE DECYZJE ADMINISTRACYJNE. Za decyzje administracyjne podjęte niezgodne z przepisami prawa przysługuje odszkodowanie.

4.ZATRZYMANIE WADIUM W POSTĘPOWANIU PRZETARGOWYM. Nieuzupełnienie dokumentów w terminie nie może prowadzić do automatycznego zatrzymania wadium.

5.WYKLUCZENIE WYKONAWCY. Złożenie oświadczeń, które są ze sobą sprzeczne, nie oznacza jeszcze podania nieprawdziwych informacji.