Strona główna » Księgarnia » Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie m...

Kategorie ebooków

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie m... - Barbara Brózda

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie m...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: maja 2014
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 520,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 82,60 zł
Nasza cena: 82,60 zł
Wybrany format: Ebook  - Barbara Brózda w formacie PDF


"Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing" to biuletyn dla prezesów i członków zarządu spółek z o.o., którym zależy, by:

• uniknąć płacenia własnym majątkiem za źle zinterpretowane i źle zastosowane przepisy dotyczące spółek z o.o.,

• wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli przy tworzeniu konkretnego przepisu prawa handlowego, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,

• poznać sposoby, jak efektywnie zarządzać spółką z o.o. nie tylko w obszarze prawnym, ale również w takich sferach zarządzania, jak marketing, PR, finansowanie firmy. Nasz stały zespół redakcyjny - złożony z ponad 20 radców prawnych, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatkowego, adwokatów, specjalistów od finansów, PR i marketingu- wspólnie opracowuje praktyczne porady "jak najefektywniej i w 100% zgodnie z aktualnym prawem zarządzać spółką z o.o.". W serwisie znajdują się najnowsze wskazówki z dziedzin: -Prawo handlowe, cywilne i podatkowe -Zabezpieczanie i zawieranie umów -Odpowiedzialność członków zarządu -Finansowanie spółki -Zarządzanie spółką -Marketing i PR w spółce.

Spis treści

1.ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI. Przedsiębiorca wyznaczając ABI, musi wskazać w spółce osobę fizyczną pełniącą tę funkcję.

2.NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH SPÓŁKI PRZEZ PODMIOT TRZECI. Działanie podmiotów trzecich na rynku gospodarczym cechuje przede wszystkim swoboda działalności gospodarczej, która nie może być ograniczana przez ochronę dóbr osobistych spółki.

3.ZWŁOKA W ROZPOZNANIU SPRAWY SĄDOWEJ Z POWODU WYPOŻYCZENIA AKT. Wypożyczenie akt sądowych przez organy kontroli skarbowej może uzasadnić zwłokę w rozpoznaniu sprawy.

4.SZKODA POZA CZASEM WYKONYWANIA OBOWIĄZKÓW. Pracodawca nie odpowiada za szkodę powstałą w czasie, gdy pracownik nie wykonywał swoich obowiązków.