Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie m... - Barbara Brózda

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie m...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: marca 2014
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 446,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
82,60 zł
Nasza cena:
82,60 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB, PDF

"Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing" to biuletyn dla prezesów i członków zarządu spółek z o.o., którym zależy, by:

• uniknąć płacenia własnym majątkiem za źle zinterpretowane i źle zastosowane przepisy dotyczące spółek z o.o.,

• wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli przy tworzeniu konkretnego przepisu prawa handlowego, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,

• poznać sposoby, jak efektywnie zarządzać spółką z o.o. nie tylko w obszarze prawnym, ale również w takich sferach zarządzania, jak marketing, PR, finansowanie firmy. Nasz stały zespół redakcyjny - złożony z ponad 20 radców prawnych, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatkowego, adwokatów, specjalistów od finansów, PR i marketingu- wspólnie opracowuje praktyczne porady "jak najefektywniej i w 100% zgodnie z aktualnym prawem zarządzać spółką z o.o.". W serwisie znajdują się najnowsze wskazówki z dziedzin: -Prawo handlowe, cywilne i podatkowe -Zabezpieczanie i zawieranie umów -Odpowiedzialność członków zarządu -Finansowanie spółki -Zarządzanie spółką -Marketing i PR w spółce.

Spis treści

1.FIRMA MOŻE BYĆ UKARANA GRZYWNĄ PRZEZ PIP. Obowiązki z zakresu bhp oraz wypłaty należnego wynagrodzenia nakładane decyzją PIP podlegają egzekucji.

2.ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NIEOPŁACONE SKŁADKI ZUS. Członek zarządu nie zawsze odpowiada własnym majątkiem za nieopłacone składki.

3.WYŁUDZENIE PODATKU TO PRANIE PIENIĘDZY. Można skazać przedsiębiorcę wyłudzającego VAT za przestępstwo skarbowe, jak też za przestępstwo prania brudnych pieniędzy.

4.CENA JEST KWOTĄ BRUTTO OBEJMUJĄCĄ VAT. Jeżeli strony transakcji nie ustaliły, czy cena sprzedaży zawiera VAT, uznaje się, że cena jest kwotą brutto, czyli obejmuje VAT.

5.ZMIANY PERSONALNE W SKŁADZIE ZARZĄDU. Zmiany osobowe w organach spółki muszą być zgodnie z umową spółki.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »