Strona główna » Księgarnia » Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie s...

Kategorie ebooków

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie s... - Barbara Brózda

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie s...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: stycznia 2014
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 82,60 zł
Nasza cena: 82,60 zł
Wybrany format: Ebook  - Barbara Brózda w formacie EPUB Pozostałe formaty:


"Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing" to biuletyn dla prezesów i członków zarządu spółek z o.o., którym zależy, by:

• uniknąć płacenia własnym majątkiem za źle zinterpretowane i źle zastosowane przepisy dotyczące spółek z o.o.,

• wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli przy tworzeniu konkretnego przepisu prawa handlowego, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,

• poznać sposoby, jak efektywnie zarządzać spółką z o.o. nie tylko w obszarze prawnym, ale również w takich sferach zarządzania, jak marketing, PR, finansowanie firmy.

Nasz stały zespół redakcyjny - złożony z ponad 20 radców prawnych, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatkowego, adwokatów, specjalistów od finansów, PR i marketingu- wspólnie opracowuje praktyczne porady "jak najefektywniej i w 100% zgodnie z aktualnym prawem zarządzać spółką z o.o.". W serwisie znajdują się najnowsze wskazówki z dziedzin: -Prawo handlowe, cywilne i podatkowe -Zabezpieczanie i zawieranie umów -Odpowiedzialność członków zarządu -Finansowanie spółki -Zarządzanie spółką -Marketing i PR w spółce.

Spis treści

1.OBLIGACJE W EMISJI ZAMKNIĘTEJ ALTERNATYWĄ DLA KREDYTU. Spółka z o.o. szukając źródła finansowania, może zdecydować się na emisję obligacji w trybie niepublicznym. Jest to najłatwiejsza i zarazem najtańsza do przeprowadzenia emisja tych papierów wartościowych.

2.WSPÓLNY BIZNES POWODEM NEGATYWNEJ OCENY KREDYTODAWCY. Prowadzenie powiązanych ze sobą spółek powoduje komplikacje przy otwieraniu konta firmowego w banku czy pozyskiwaniu środków w postaci kredytu. Warto zatem wiedzieć, jakich informacji będzie oczekiwał potencjalny kredytodawca.

3.USŁUGI BANKOWE W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH. Przedsiębiorcy korzystając z produktów oraz usług oferowanych przez instytucje finansowe, spotykają się z nowymi terminami lub konstrukcjami prawnymi. Odpowiadamy na pytania najczęściej zadawane bankom przez firmy.