Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Pieniądze & Inwestycje. Wydanie maj 2014 r. - Dorota Siudowska-Mieszkowska

Pieniądze & Inwestycje. Wydanie maj 2014 r.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: maja 2014
Liczba stron: 16
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
46,56 zł
Nasza cena:
46,56 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB, PDF

Jak skutecznie chronić i pomnażać swój majątek? Czy chciałbyś mieć pewność, że Twój zgromadzony majątek nie straci na wartości? Pragniesz osiągać większe zyski niż te, które uzyskujesz na lokatach bankowych? Chcesz podejmować świadome decyzje finansowe?

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmią "tak", to musisz sięgnąć po miesięcznik "Pieniądze i Inwestycje".

Spis treści

1.AKTUALNOŚCI. Nie każda struktura jest alternatywą dla lokaty. Okres niskich stóp procentowych, a więc i relatywnie niewielkich zysków z bankowych lokat to dobry czas dla struktur.

2.Zamknięte fundusze obligacji pozwoliły zarobić. Skierowane do zamożniejszych klientów fundusze obligacji działające w formule funduszy zamkniętych notują lepsze wyniki niż ich odpowiedniki wśród funduszy otwartych.

3.GIEŁDA. Portfel inwestora: co kupić, a co sprzedać w maju. Przedstawiamy trzy portfele dla inwestorów z budżetem: 10 tys. zł, 50 tys. zł i 100 tys. zł.

4.EMERYTURY. PPE — sposób na dodatkową emeryturę. Pracownicze programy emerytalne nie cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, a szkoda. Oznaczają korzyści obopólne, zarówno dla pracodawców, jak i pracowników.

5.NIERUCHOMOŚCI. RAPORT: Inwestowanie w nieruchomości za granicą. Kupując nieruchomość za granicą, należy przygotować się na niecodzienne komplikacje.

6.SZTUKA. Malarstwo europejskie. Na polskim rynku można kupić dzieła w atrakcyjnych, w porównaniu z rynkiem światowym, cenach.

7.RYNKI ZAGRANICZNE. Analiza sytuacji na giełdach w USA i Indiach.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »