Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Bankowość i Finanse » Sztuka łapania brzytwy, czyli kiedy kupować spadające akcje
Sztuka łapania brzytwy, czyli kiedy kupować spadające akcje - Bartosz Stawiarski

Sztuka łapania brzytwy, czyli kiedy kupować spadające akcje

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN: 978-83-269-2842-0
Język: Polski
Data wydania: maja 2014
Liczba stron: 68
Rozmiar pliku: 3,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 35,10 zł
Wybrany format: Ebook  - Bartosz Stawiarski w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Każdy, kto kiedykolwiek choć raz próbował łapać spadające ceny akcji czy zniżkujące kursy futures wie, jak jest to trudne i groźne dla portfela. Nie każda bowiem zniżka powinna być wychwytywana przez inwestora w celu wejścia w pozycje. Istnieją ogromne różnice pomiędzy kupowaniem spadających akcji w hossie a kupowaniem ich w trakcie bessy. Sztuka łapania brzytwy nie polega na kupowaniu akcji w trakcie silnej, długoterminowej przeceny, ale gdy wyprzedaż występuje w krótkim terminie lub widoczne są pierwsze symptomy jej zakończenia. Musisz być świadomy, że tylko w takich momentach wolno grać przeciwko fali wyprzedaży czy krótko-średnioterminowej tendencji spadkowej.
Dlatego przygotowaliśmy poradnik, z którego dowiesz się , jak łapać spadające akcje, które spółki i sektory wybierać, jaką metodą analizy technicznej się kierować, a przede wszystkim, jak to praktycznie wykonywać. Prezentujemy Ci sztukę łapania brzytwy.