Strona główna » Księgarnia » Zakupy do 30 tys. euro. Zamówienia w procedurze krajowej i unijnej. N...

Kategorie ebooków

Zakupy do 30 tys. euro. Zamówienia w procedurze krajowej i unijnej. N... - Agata Hryc-Ląd

Zakupy do 30 tys. euro. Zamówienia w procedurze krajowej i unijnej. N...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN: 978-83-269-3159-8
Język: Polski
Data wydania: maja 2014
Liczba stron: 78
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 45,20 zł
Wybrany format: Ebook  - Agata Hryc-Ląd w formacie PDF Pozostałe formaty:


Swoisty przewodnik poświęcony nowym progom występującym w zamówieniach publicznych. Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej omówione zostały wszystkie aspekty dotyczące zakupów poniżej 30.000 euro, zaś część druga poświęcona jest zamówieniom w procedurze krajowej i unijnej.
Prawidłowe oszacowanie wartości zamówienia, a w konsekwencji ustalenie właściwego progu jest czynnością przesądzającą o wyborze krajowej lub unijnej procedury udzielenia zamówienia publicznego. W zależności od ustalenia tej kwoty, należy zastosować różne przepisy ustawy Pzp. Im jest ona wyższa, tym więcej formalności trzeba dopełnić i tym dłużej będzie trwać procedura udzielenia zamówienia.

W książce wskazujemy kierunki działań zalecanych przy organizacji zakupów do 30.000 euro oraz w procedurach krajowych i unijnych. Podpowiadamy, też efektywne i elastyczne rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzają się w firmach komercyjnych, a w prosty sposób mogą zostać przeniesione na grunt sektora finansów publicznych.