Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztu...
Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztu... - Omenaa Mensah

Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztu...

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-825-7
Język: Polski
Data wydania: 21 maja 2014
Liczba stron: 118
Rozmiar pliku: 6,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 25,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Omenaa Mensah w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Chcesz być kobietą sukcesu? Pragniesz osiągnąć niezależność, wewnętrzną harmonię i szczęście? Masz pomysły, ale nie masz pieniędzy na ich realizację? To właściwy moment, by sięgnąć po moją książkę.

Urodziłam się i wychowałam w kraju blondynek. Nie byłam księżniczką, która wszystko dostaje gotowe, podane na tacy. Miałam marzenia, ale i kompleksy. Wiele nocy przepłakałam, czekając na księcia z bajki, który mi rzuci świat do stóp. A potem wzięłam się do roboty i dziś żaden książę nie musi mnie przekonywać, ile jestem warta. Bo osiągnęłam sukces dzięki własnej pracy. Na pewno popełniłam wiele błędów, ale wyciągnęłam z nich wnioski i jeśli przeczytasz tę książkę, masz szansę uniknąć wielu przeszkód, które ja musiałam pokonywać.

Trzymasz w ręku poradnik, który pomoże ci połączyć najlepsze strony twojej kobiecej osobowości w jeden zintegrowany system 3i. Znajdziesz tu dobrze opisane ćwiczenia i przykłady z mojego życia, które zmotywują cię do osiągnięcia sukcesu, oraz dużo bardzo praktycznych porad. Dowiesz się, jak się przygotować i jak ubrać na biznesowe spotkanie, co zamówić w restauracji i jak odczytywać mowę ciała mężczyzn, z którymi będziesz współpracować. Zobaczysz, że wspólnie zdobędziemy świat!