Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Jak dbać o stawy i kręgosłup? 30 sposobów, których nie znasz
Jak dbać o stawy i kręgosłup? 30 sposobów, których nie znasz - Opracowanie zbiorowe

Jak dbać o stawy i kręgosłup? 30 sposobów, których nie znasz

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN: 978-83-269-3108-6
Język: Polski
Data wydania: maja 2014
Liczba stron: 44
Rozmiar pliku: 5,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 14,45 zł
Wybrany format: Ebook  - Opracowanie zbiorowe  w formacie PDF


W czasach, gdy duża część zawodów wymaga spędzania za biurkiem wielu godzin dziennie, stawy i kręgosłup są szczególnie narażone na zwyrodnienia, które powodują uciążliwe dolegliwości, mogące prowadzić do poważnych chorób.

Nie czekaj z profilaktyką!!!

Moda na dbanie o zdrowie i kondycję zatacza coraz szersze kręgi. Jazda na rowerze to już nie tylko rekreacja, ale także popularny środek transportu do pracy. Na ulicach nie brakuje osób, które biegają, a dla niektórych z nich ta forma aktywności stała się sposobem na życie. Jednocześnie coraz większą wagę przywiązujemy do tego, co jemy, i nie chodzi wcale o odchudzanie, ale o wprowadzenie do jadłospisu nieprzetworzonej żywności, której ważny składnik stanowią warzywa, owoce, ryby, pełne ziarna. U podstaw tych pozytywnych zjawisk powinna leżeć profilaktyka zdrowotna.

Jak dbać o stawy i kręgosłup? 30 sposobów

Sięgnij po pierwszy na rynku e-book, który w kompleksowy sposób omawia temat dbania o stawy i kręgosłup. Kilkudziesięciostronicowy poradnik pełen jest informacji i wskazówek, za którymi stoją specjaliści – lekarze, dietetycy, rehabilitanci.