Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
League of Legends - graj jak pro - poradnik do gry - Rafał

League of Legends - graj jak pro - poradnik do gry

Wydawnictwo: GryOnline
ISBN: 978-83-8055-795-6
Język: Polski
Data wydania: 2014
Liczba stron: 52
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Brak
Nasza cena:
7,90 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB

Pierwsze kroki w League of Legends masz już za sobą - wiesz mniej więcej na czym polega rozgrywka na Summoner's Rift, rozegrałeś kilka meczy, ale nadal wszystko wydaje Ci się bardzo chaotyczne i nie do końca zrozumiałe? A może niedawno osiągnąłeś poziom 30 i nie możesz doczekać się spróbowania swoich sił w rozgrywkach rankingowych? Czy może grasz już jakiś czas, ale nadal tkwisz w brązowych dywizjach? Jeżeli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o tym, na co zwracać uwagę w trakcie gry, co robić w konkretnych sytuacjach, a czego należy unikać. Wiedza tu zawarta sprawi, że staniesz się bardziej świadomy procesów zachodzących w trakcie rozgrywki, co w pozytywny sposób przełoży się na liczbę wygrywanych przez Ciebie meczów. W pierwszym rozdziale poradnika przeczytasz nieco o podstawach League of Legends. Nie znajdziesz tam bynajmniej informacji o tym, którym przyciskiem należy klikać, aby Twój bohater się przemieszczał - zamiast tego poznasz zasady komponowania silnej drużyny i dowiesz się co nieco o czarach przywoływacza - które z nich wybierać na poszczególnych pozycjach oraz jakie jest ich zastosowanie w praktyce. Część ta zostanie zakończona krótką sekcją dotyczącą run i specjalizacji - czym są, jakie mają znaczenie dla rozgrywki oraz jak należy je kupować i ustawiać. Rozdział drugi stanowi trzon niniejszego poradnika, zawiera informację o pięciu czynnikach, jakie prowadzą do zwycięstwa na Summoner's Rift. Znajdziesz tam wiedzę i praktyczne porady dotyczące takich zagadnień jak skuteczna gra na linii, wardy i map awarness, komunikacja, zabezpieczanie celów drugorzędnych czy walki drużynowe. Z rozdziału trzeciego dowiesz się jak funkcjonuje system gier rankingowych - w jaki sposób wybiera się bohaterów przed meczem, co odróżnia ten tryb rozgrywki od innych i co powinieneś umieć, zanim spróbujesz w nim swoich sił. Sekcja ta zawiera też kilka praktycznych porad dotyczących zachowania w lobby. Poradnik wieńczy rozdział dodatkowy, traktujący o kontrowersyjnym i niejasnym dla wielu graczy systemie karania za łamane zasad Kodeksu Przywoływaczy. Znajdziesz tam wytłumaczenie wszystkich rodzajów zgłoszeń, a także opisy zachowań, mogących przyczynić się do zawieszenia konta (oraz takich, które nie są wykroczeniem). Dowiesz się również jak funkcjonuje system "reportów" oraz czym jest Trybunał Przywoływaczy (i jak można wziąć udział w jego obradach). Tekst ten jest uzupełnieniem i rozwinięciem poradnika dla początkujących. Przeznaczony jest dla graczy, którzy znają podstawową terminologię jak i ogólne zasady rozgrywki w League of Legends.

W poradniku „graj jak pro” do gry League of Legends, znajdziesz informacje m.in. na temat last hitowania, tworzenia drużyny czy walki o smoka lub barona. Znajdziesz również liczne porady odnośnie kontrolowania wizji czy poruszania się po mapie.

League of Legends - graj jak pro - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Kompozycja drużyny (Na początek o podstawach)
  • Czary przywoływacza (Na początek o podstawach)
  • Po pierwsze - Skuteczna gra na linii (Pięć elementów zdobywania przewagi)
  • Kilka słów o runach i specjalizacjach (Na początek o podstawach)
  • Po drugie - Totemy i map awarness (Pięć elementów zdobywania przewagi)
  • Po trzecie - Komunikacja (Pięć elementów zdobywania przewagi)
  • Po czwarte - Cele drugorzędne (Pięć elementów zdobywania przewagi)
  • Po piąte - Walki drużynowe (Pięć elementów zdobywania przewagi)
  • O specyfice gier rankingowych i Twoich umiejętnościach (Gry rankingowe)
  • O systemie karania graczy i Trybunale Przywoływaczy

Spis treści

-League of Legends - graj jak pro - poradnik do gry
-Na początek o podstawach
-Kompozycja drużyny
-Czary przywoływacza
-Kilka słów o runach i specjalizacjach
-Pięć elementów zdobywania przewagi
-Po pierwsze - Skuteczna gra na linii
-Po drugie - Totemy i map awarness
-Po trzecie - Komunikacja
-Po czwarte - Cele drugorzędne
-Po piąte - Walki drużynowe
-Gry rankingowe
-O specyfice gier rankingowych i Twoich umiejętnościach
-W lobby
-O systemie karania graczy i Trybunale Przywoływaczy
-Podsumowanie

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »