Strona główna » Księgarnia » eBooki » Popularnonaukowa » Wojna ze światowym terroryzmem jako produkt medialno-marketingowy
Wojna ze światowym terroryzmem jako produkt medialno-marketingowy - Cezary Redzik

Wojna ze światowym terroryzmem jako produkt medialno-marketingowy

Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 978-83-7722-716-9
Język: Polski
Data wydania: 1 stycznia 2013
Liczba stron: 113
Rozmiar pliku: 3,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 27,00 zł
Nasza cena: 23,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Cezary Redzik w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Skuteczne wdrażanie produktu medialno-marketingowego jakim jest wojna, musi poszukiwać oparcia na formach przerastających dotychczasowe oficjalne strony internetowe administracji rządowej. Być może zmianie ulegnie także sposób prowadzenia militarno-politycznych media relations, w którym dotychczasowe miejsce dziennikarzy zastępować zaczną popularni blogerzy. Czy to oznacza zwrot ku konstytucyjnej wolności wypowiedzi i etycznym normom dziennikarskim prawdy i rzetelności, skoro tymi właśnie wartościami zdaje się kierować „społeczeństwo spektaklu”? Bądźmy realistami.

Cezary Redzik. Ukończył filologię polską o spec. komparatystyka na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną o spec. dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W 2010 roku zdobył III nagrodę Ministra Spraw Zagranicznych w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu stosunków międzynarodowych, która stanowi główny rdzeń tej książki. Praktykant w Dziale Społecznym Polskiej Agencji Prasowej oraz stażysta w redakcji Fakty TVN. Od stycznia 2011 r. związany zawodowo z public relations.