Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Bankowość i Finanse » Kredytowanie przedsiębiorców indywidualnych – Specyfika, procesy, ...
Kredytowanie przedsiębiorców indywidualnych – Specyfika, procesy, ... - Agnieszka Czajkowska

Kredytowanie przedsiębiorców indywidualnych – Specyfika, procesy, ...

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
ISBN: 978-83-7969-143-2
Język: Polski
Data wydania: 2013
Liczba stron: 385
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 56,00 zł
Nasza cena: 28,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Agnieszka Czajkowska w formacie PDF


Problematyka pracy dr Agnieszki Czajkowskiej jest bez wątpienia aktualna, ważna, a przy tym interesująca zarówno z poznawczego, jak i głównie praktycznego punktu widzenia. Autorka próbuje przeanalizować z różnych punktów widzenia problematykę kredytowania przedsiębiorców indywidualnych w kontekście doświadczenia banków oraz przedsiębiorców.

Projekt monografii zasługuje na miano poważnego przedsięwzięcia edytorskiego. Zamysł Autorki jest czytelny: chodzi w gruncie rzeczy o pionierską próbę zaprezentowania - opartej na kilkuletnich badaniach i analizach - nowej koncepcji podejścia do kwestii kredytowania przedsiębiorców indywidualnych przez banki. Jest to pierwsza tego rodzaju zwarta, kompleksowa publikacja w polskim piśmiennictwie naukowym.

 

Praca adresowana jest głównie do środowiska akademickiego, ale i do praktyków, przede wszystkim związanych z sektorem bankowo-finansowym.