Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Zatracona - Ewelina Abramowicz

Zatracona

Wydawnictwo: Goneta
ISBN: 978-83-62041-53-4
Język: Polski
Data wydania: 5 luty 2012
Liczba stron: 74
Rozmiar pliku: 4,5 MB
Zabezpieczenie: Brak
Cena katalogowa:
14,90 zł
Nasza cena:
14,90 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI

Horror kryminalny z elementami psychologicznymi. Główna bohaterka, Lena Trefl jest piękną blondynką o zielonych oczach i bardzo dobrą policjantką dochodzeniową. Ma stuprocentową skuteczność. Nie potrafi jednak ułożyć sobie życia prywatnego ani utrzymać dobrych relacji ze swoimi kolejnymi partnerami. Historię w „Zatraconej” poznajemy w momencie, gdy Lena wraz ze swoim nowym partnerem mają wykryć przestępcę, który okalecza studentki o nieprzeciętnej urodzie. W końcu dochodzi do morderstwa. W międzyczasie Lena Trefl chce odejść z dochodzeniówki. Żeby zmienić wydział musi przejść badania psychologiczne, które trzeba powtórzyć bo — jak tłumaczył lekarz — wystąpił gdzieś błąd w pomiarach. Sama pani komisarz otrzymuje płyty CD z nagraniami zabójstw i listy od sprawcy, który w taki sposób próbuje wciągnąć policjantkę w jakąś dziwną i okrutną grę. W książce przewija się też imię Tili. To niespełniona i odczuwająca swoją brzydotę młoda kobieta. Czy to ona jest sprawcą tych wszystkich okrutnych morderstw? Zakończenie jest zaskakujące.

 

Ewelina Abramowicz — rocznik 1982, absolwentka UMCS w Lublinie. Z wykształcenia jest politologiem. Kilka lat spędziła we Włoszech. Lubi czytać w każdej wolnej chwili. Obecnie mieszka i pracuje w Białej Podlaskiej.


Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »