Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Autobus energii - Jon Gordon, Tomasz Rzychoń

Autobus energii

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-828-9
Język: Polski
Data wydania: 15 maja 2009
Liczba stron: 142
Rozmiar pliku: 539,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
34,90 zł
Nasza cena:
29,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI, MP3

Proste lekcje motywacji, które zapamiętasz na całe życie Autobus energii sprawi, że:

 

odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy, przerwiesz lekturę raz albo dwa razy tylko po to, żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć, jak bardzo ich kochasz, pozbędziesz się odruchów, które hamują cię na drodze osiągnięć, przestaniesz narzekać, bo uświadomisz sobie, jak wiele już masz, polubisz współpracowników, których wcześniej nie znosiłeś.

 

Autobus energii uczyni cię silniejszym człowiekiem. Naładuje cię pozytywną energią, która uniesie cię w górę i wygra z trudnościami, bo kiedy płoniesz entuzjazmem, wszystko idzie łatwiej i lepiej. Ta magiczna książka zmieni fundamenty twojego myślenia. Jeśli wcześniej czułeś się ofiarą, to po tej lekturze poczujesz się zwycięzcą. A jeśli przedtem czułeś, że nie jesteś panem swojego życia, znajdziesz w sobie moc, by samemu kształtować świat, w jakim chcesz żyć i pracować. Poczujesz, że jeśli czegoś chcesz, to masz też moc potrzebną, aby to urzeczywistnić. Wsiądź do Autobusu energii i zapnij pasy. Przeżyjesz coś, czego nie spodziewasz się po małej książce.

 

Jest poniedziałek rano. Damian wychodzi z domu i widzi, że z opony w samochodzie uszło powietrze. Ale to najmniejszy z jego problemów. Życie rodzinne Damiana leży w gruzach, a jego zespół w pracy jest rozbity. Damian odpowiada za przygotowanie premiery rynkowej nowego produktu, NRG-2000. Ma na to dwa tygodnie. Jeśli mu się nie uda, straci pracę. A jeśli nie zrobi czegoś, co ocali jego małżeństwo, żona go opuści. Damian jest zmuszony jechać do pracy autobusem. Kierowca okazuje się człowiekiem jedynym w swoim rodzaju, podobnie jak pasażerowie tego wyjątkowego autobusu. W ciągu następnych dwóch tygodni kierowca i pasażerowie wpajają Damianowi dziesięć zasad podróży jego życia. Pomagają mu pokonać kryzys: ocalić jego pracę i małżeństwo.

 

Autobus energii to wciągająca, fabularyzowana książka biznesowa. Zabierze cię w inspirującą podróż, podczas której odkryjesz dziesięć sekretów życia i pracy z pozytywną energią. Pozytywna energia poszerzy horyzonty twojego myślenia i doprowadzi cię do spełnienia, zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym. Każdy z nas zmaga się z trudnościami. Każdy człowiek i zespół, każda organizacja i firma ma do pokonania przeszkody, które stoją na drodze do sukcesu. Nie ma wśród nas nikogo, kto w życiu nie przechodził kryzysu. W tym teście życia jest tylko jedna poprawna odpowiedź: pozytywna energia. Składają się na nią: wizja, zaufanie, optymizm, entuzjazm i cel. Bez tych składników żaden przywódca nie stanie się wielki i nie urzeczywistni swoich marzeń.

 

Jon Gordon ma wieloletnie doświadczenie w pracy z tysiącami przywódców, handlowców, zespołów, organizacji non profit, szkół i sportowców. Fascynującą fabułę tej książki wzbogaca o wnikliwe obserwacje. Podsuwa strategie, które możesz od zaraz wprowadzić w życie. I aplikuje nam wszystkim końską dawkę pozytywnej energii. Autobus energii to pierwszorzędny plan działania dla menedżerów, liderów zespołów i każdego innego, kto chce wyzbyć się negatywnych postaw na drodze osiągnięć. Ta książka pomoże ci pokonać przeszkody w pracy i w domu. Jon Gordon nauczy cię wydobywać z ciebie i twojego zespołu to, co najlepsze. Wsiądź do Autobusu energii i przeżyj podróż swojego życia.

Spis treści

Przedmowa

Podziękowania

Od autora

Wprowadzenie

Rozdział  1. Złapałem  gumę!

Rozdział 2. Dobra i zła wiadomość

Rozdział 3. Długi spacer do domu

Rozdział 4. Następny poranek

Rozdział 5. Autobus bez Radosnej

Rozdział  6. Zasady

Rozdział 7. To ty jesteś kierowcą

Rozdział 8. Chodzi o energię

Rozdział 9. Damian opowiada o swojej wizji

Rozdział  10. Koncentracja

Rozdział 11. Siła pozytywnej energii

Rozdział 12. Spacer dziękczynny

Rozdział 13. Golfowa teoria jednego

świetnego strzału

Rozdział 14. Bilety autobusowe

Rozdział 15. Bardzo długi weekend

Rozdział 16. Kto wsiada do autobusu?

Rozdział 17. Negatywne nastawienie to wróg

Rozdział 18. Wampirom energetycznym

wstęp wzbroniony

Rozdział 19. Uniwersalna zasada pozytywnej energii

Rozdział 20. Damian przejmuje kontrolę

nad swoim autobusem

Rozdział 21. Sen Damiana

Rozdział 22. Dziś lepiej niż wczoraj

Rozdział  23. Dobre  samopoczucie

Rozdział 24. Przewodzić z sercem

Rozdział 25. Dyrektor „energetyczny”

Rozdział 26. Pokochaj swoich pasażerów

Rozdział 27. Pięć strategii budowania miłości

Rozdział 28. Strach i zaufanie

Rozdział 29. Poczucie celu

Rozdział 30. Inspirowanie zespołu

Rozdział 31. Dzień meczu

Rozdział 32. Prezentacja

Rozdział 33. Radosna

Rozdział 34. W autobusie jest weselej!

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »