Strona główna » Księgarnia » eBooki » Duchowość » Tajemnica cierpiącego Sługi
Tajemnica cierpiącego Sługi - Mitch Glaser, Sławomir Ryżyk

Tajemnica cierpiącego Sługi

Wydawnictwo: Bogulandia
ISBN: 978-83-63097-25-7
Język: Polski
Data wydania: 31 marca 2014
Liczba stron: 176
Rozmiar pliku: 3,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 19,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Mitch Glaser, Sławomir Ryżyk w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Masz pytania związane z sensem życia i duchowością? Może już czas, aby zwrócić się do samego źródła i ponownie przemyśleć swoją relację ze Stwórcą? Książka „Tajemnica cierpiącego Sługi. Izajasza 53” pomoże ci rozpocząć twoją osobistą życiową pielgrzymkę i zapozna cię z rozdziałem Biblii Hebrajskiej, który jest w stanie zrewolucjonizować twoje życie!

Izajasza 53 czyni przesłanie Biblii zrozumiałym. Książka w praktyczny i rzeczowy sposób  wyjaśnia, jak nawiązać związek z Bogiem. Ujawnia nieoczekiwany klucz umożliwiający taką więź ze Stwórcą, dzięki której człowiek jest w stanie doświadczyć wewnętrznego pokoju.

Książka „Tajemnica cierpiącego Sługi. Izajasza 53” jest napisana w bardzo zrozumiały i przystępny sposób! Pomogła mi ona czytać i rozumieć Biblię tak, jak nigdy przedtem.

Steve z Manhattanu

Poszukiwałem Boga, a wtedy przyjaciel polecił mi przeczytanie 53. rozdziału Księgi Izajasza w Biblii Hebrajskiej. Wkrótce opisywana tam postać Sługi Pana zawładnęła moją duszą w sposób, którego zupełnie się nie spodziewałem!

Robynne z New Jersey

Czytałem 53. rozdział Księgi Izajasza i kompletnie odmienił on moje życie! W końcu udało mi się pojąć, co powstrzymuje mnie przed nawiązaniem osobistej relacji z Bogiem. Ten rozdział dał mi nadzieję graniczącą z pewnością!

Menachem z Brooklynu