Strona główna » Księgarnia » eBooki » Prawo i Podatki » Cywilne » Prawo spółdzielcze. Komentarz. Wydanie 3
Prawo spółdzielcze. Komentarz. Wydanie 3 - Krystyna Kwapisz-Krygel

Prawo spółdzielcze. Komentarz. Wydanie 3

Wydawnictwo: LexisNexis
ISBN: 978-83-278-0574-4
Język: Polski
Data wydania: kwietnia 2014
Liczba stron: 194
Rozmiar pliku: 690,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 79,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Krystyna Kwapisz-Krygel w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Prawo spółdzielcze. Komentarz dotyczy najważniejszych zagadnień związanych z prawem spółdzielczym. Publikacja w przystępny sposób przedstawia regulacje dotyczące zasad tworzenia i funkcjonowania spółdzielni. Omówiono w niej obowiązujące przepisy ustawy, odnoszące się m.in. do wszystkich grup, typów i rodzajów spółdzielni, spółdzielni produkcji rolnej, spółdzielni kółek rolniczych, spółdzielni pracy i spółdzielni mieszkaniowych, związków spółdzielczych i Krajowej Rady Spółdzielczej. Jednocześnie zwrócono uwagę na najważniejsze nowelizacje oraz istotne zmiany Prawa spółdzielczego. W opracowaniu przedstawiono także relacje, w jakich pozostają przepisy Prawa spółdzielczego do przepisów ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i Kodeksu cywilnego.

W obecnym wydaniu uwzględniono najnowsze orzecznictwo i poglądy doktryny oraz praktyczne wskazówki dotyczące stosowania Prawa spółdzielczego.

Publikacja jest skierowana do praktyków stosujących przepisy Prawa spółdzielczego, tj. sędziów, radców prawnych, adwokatów, notariuszy, a także członków zarządów i rad nadzorczych spółdzielni mieszkaniowych.

Krystyna Kwapisz-Krygel – radca prawny, prowadzi kancelarię w Warszawie. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego i prawa pracy. Zajmuje się stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych