Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradniki do gier » PC » Strategiczne » Age of Empires II: The Age of the Kings - Multiplayer - poradnik do gr...
Age of Empires II: The Age of the Kings - Multiplayer - poradnik do gr... - Artur

Age of Empires II: The Age of the Kings - Multiplayer - poradnik do gr...

Wydawnictwo: GryOnline
ISBN: 978-83-8050-183-6
Język: Polski
Data wydania: 2001
Liczba stron: 28
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 7,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Artur Pozostałe formaty:


Jeśli kilkakrotnie przeszedłeś już grę do końca i pragniesz czegoś więcej - oznacza to, że nadszedł czas na godzinę próby - czas zmierzyć się z żywym przeciwnikiem i sprawdzić jak dobrym jesteś strategiem. Ten poniższy poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Age of Empires II: The Age of the Kings - Multiplayer - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Bizantyjczycy
  • Brytyjczycy
  • Celtowie
  • Chińczycy
  • Frankowie
  • Strategie gry

Informacja o grze

Druga część znanej i popularnej serii gier strategicznych. Przenosimy się w niej do Średniowiecza, aby przejąć władzę nad jedną z kilkunastu cywilizacji i poprowadzić ją do zwycięstwa. Sukces możemy odnieść na kilka sposobów – np. budując potęgę militarną lub ekonomiczną. Twórcy tytułu wprowadzili do niego wiele nowych rozwiązań względem pierwowzoru.

Gra Age of Empires II: The Age of the Kings, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 1999 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Spis treści

-Wprowadzenie
-Brytyjczycy
-Bizantyjczycy
-Celtowie
-Chińczycy
-Frankowie
-Strategie gry