Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Kobieta sukcesu - Julita Kostecka

Kobieta sukcesu

Wydawnictwo: Goneta
ISBN: 978-83-62041-33-6
Język: Polski
Data wydania: 1 marca 2011
Liczba stron: 139
Rozmiar pliku: 3,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
11,90 zł
Nasza cena:
11,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI, PDF

"Kobieta sukcesu" — jest świetnym poradnikiem dla kobiet, które przechodzą kryzys w swoim życiu, którym cały ich dotychczasowy system wartości i priorytetów zawalił się w gruzy. Autorka niejednokrotnie podkreśla, że wszystkie sukcesy życiowe są za-leżne od nas samych. Wszystkie chęci i możliwości zmiany w naszym życiu tkwią w nas samych. Trzeba tylko odpowiednio się zmotywować, myśleć pozytywnie i skupić się na celu do osiągnięcia. „Kobieta sukcesu” nie tylko pokazuje, jak ten sukces osią-gnąć, ale też podpowiada, jak można swoje życie zmienić, co trzeba zrobić, żeby z takiego bardzo dla nas komfortowego zaścianka wychylić się, żeby dokonać radykal-nych zmian na lepsze. Jest wtedy bardzo ciężko, ale przykłady podane przez Autorkę dają nadzieję wielu kobietom, skazanym przez los w postaci niedorosłego emocjonal-nie narzeczonego czy męża, którzy nie potrafili sobie poradzić z chorobą lub nało-giem swojej kobiety. Niektóre z nich miały wypadek i zostały osamotnione, inne z ko-lei walczą o odzyskanie wnuczki od rodziny zastępczej, albo walczą z chorobą uko-chanego dziecka. Wszystkie te przykłady dają nam, kobietom, nadzieję, że mamy w sobie siłę przezwyciężać nieprzychylny los, że można odzyskać wiarę i podźwignąć się z najbardziej beznadziejnych sytuacji życiowych. Obyśmy wszystkie znalazły siły w sobie, żeby nie dać się pokonać złym ludziom czy losowi i żebyśmy zawsze umiały wyciągnąć właściwe wnioski, dążąc do swojego celu i do szczęścia.

Julita Kostecka — jest terapeutą zajęciowym. Interesuje się psychologią i psychia-trią. Od lat prowadzi szkolenia, treningi interpersonalne, warsztaty motywacyjne, z rozwoju osobistego i samodoskonalenia się, z technik neurolingwinistycznego pro-gramowania NLP, profesjonalnej obsługi klienta. Obecnie jest trenerem szkoleniow-cem, specjalizującym się w technikach sprzedaży, prezentacji, NLP, motywacji, za-rządzania czasem. Ma bogate doświadczenie zawodowe. Interesuje się psychologią. W wolnych chwilach pomaga wychowywać swoje wnuki bliźniaki Pierwszym e-bookiem autorstwa Julity Kosteckiej wydanym w Goneta.net pod pseudonimem Monika Kotecka był poradnik „Z pamiętnika psychoanalityka”. Książka ukazała się w 2009 roku i była to już druga publikacja autorstwa Julity Kosteckiej. „Kobieta sukcesu” to trzecie dzieło tej autorki.

Spis treści

1. Od redakcji
2. Księga stworzenia
3. Księga sukcesu
4. Księga pewności siebie, samoakceptacji i pozytywnej postawy
5. Księga spokoju ducha
6. Księga zdrowia
7. Księga udanych związków
8. Księga niezależności finansowej
9. Księga wartościowych celów i ideałów
10. Księga samopoznania i samoświadomości
11. Księga samorealizacji
12. Księga przysłów i cytatów
13. Księga rodzicielstwa
14. Księga zmian
15. Księgi nad księgami Opowiadania z życia wzięte
16. Księga Anny
17. Księga Iwony
17. Księga Małgorzaty
18. Księga Doroty
19. Księga Beaty
20. Księga Marii
21. Księga Katarzyny
22. Księga Elżbiety
23. Księga Jolanty
24. Księga Magdaleny
25. Księga miłości
26. Bibliografia

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »