Strona główna » Księgarnia » eBooki » Prawo i Podatki » Handlowe » Ustawa o regionalnych izbach obrachunkowych. Komentarz. Wydanie 1
Ustawa o regionalnych izbach obrachunkowych. Komentarz. Wydanie 1 - Dariusz Laszczyk

Ustawa o regionalnych izbach obrachunkowych. Komentarz. Wydanie 1

Wydawnictwo: LexisNexis
ISBN: 978-83-278-0478-5
Język: Polski
Data wydania: marca 2014
Liczba stron: 87
Rozmiar pliku: 690,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 49,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Dariusz Laszczyk w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Publikacja w przystępny sposób przybliża najistotniejsze instytucje i procedury uregulowane w ustawie o regionalnych izbach obrachunkowych. W Komentarzu omówiono zadania, organizację i zasady działania regionalnych izb obrachunkowych dotyczące postępowania nadzorczego i kontrolnego. Istotnym elementem opracowania jest bogaty zbiór orzecznictwa sądów administracyjnych, poruszającego praktyczne problemy związane ze stosowaniem w praktyce poszczególnych przepisów komentowanej ustawy. Komentarz adresowany jest zarówno do praktyków, w szczególności do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, jak i do teoretyków prawa.

Dariusz Laszczyk – radca prawny. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki tworzenia i restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania strategicznego oraz odzyskiwania należności. W kręgu jego zainteresowań pozostają zagadnienia związane z prawem podatkowym oraz prawem sportowym.