Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych. Komentarz. Wydanie 2 - Dariusz Laszczyk

Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych. Komentarz. Wydanie 2

Wydawnictwo: LexisNexis
ISBN: 978-83-278-0577-5
Język: Polski
Data wydania: marca 2014
Liczba stron: 407
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
79,00 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB

W publikacji przystępnie przedstawiono najistotniejsze regulacje z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczególną uwagę zwrócono na praktyczne problemy związane ze stosowaniem przepisów ustawy, wyjaśniając je w sposób jednoznaczny i zrozumiały.

W komentarzu zaprezentowano najnowsze orzecznictwo sądów administracyjnych z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, w którym precyzyjnie wyjaśniono, w jaki sposób należy prawidłowo stosować konkretne przepisy.

Komentarz skierowany jest zarówno do praktyków zajmujących się problematyką podatku dochodowego od osób fizycznych: doradców podatkowych, radców prawnych, pracowników organów podatkowych, jak i do podatników.

Dariusz Laszczyk – radca prawny. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki tworzenia i restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania strategicznego oraz odzyskiwania należności. W kręgu jego zainteresowań pozostają zagadnienia związane z prawem podatkowym oraz prawem sportowym.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »