Strona główna » Księgarnia » eBooki » Prawo i Podatki » Handlowe » Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych. Komentarz. Wydanie 2
Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych. Komentarz. Wydanie 2 - Dariusz Laszczyk

Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych. Komentarz. Wydanie 2

Wydawnictwo: LexisNexis
ISBN: 978-83-278-0577-5
Język: Polski
Data wydania: marca 2014
Liczba stron: 407
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 79,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Dariusz Laszczyk w formacie PDF Pozostałe formaty:


W publikacji przystępnie przedstawiono najistotniejsze regulacje z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczególną uwagę zwrócono na praktyczne problemy związane ze stosowaniem przepisów ustawy, wyjaśniając je w sposób jednoznaczny i zrozumiały.

W komentarzu zaprezentowano najnowsze orzecznictwo sądów administracyjnych z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, w którym precyzyjnie wyjaśniono, w jaki sposób należy prawidłowo stosować konkretne przepisy.

Komentarz skierowany jest zarówno do praktyków zajmujących się problematyką podatku dochodowego od osób fizycznych: doradców podatkowych, radców prawnych, pracowników organów podatkowych, jak i do podatników.

Dariusz Laszczyk – radca prawny. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki tworzenia i restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania strategicznego oraz odzyskiwania należności. W kręgu jego zainteresowań pozostają zagadnienia związane z prawem podatkowym oraz prawem sportowym.